GTX 1650 sisteme ücretsiz oyun tavsiyesi

Ben daha hiç hileyle karşılaşmadım. Seçkin hesap falan da değil. Abartıyor olabilir misiniz? Ne rekabetçide, ne basit eğlencede, ne de topluluk sunucularında hile görmedim.
Yere bakarak bir anda headshot atan mı dersin adamların çıkacağı yere scop açan mı dersin ne ararsan gördüm. Ve abartmıyorum. Ama seçkin olduğum için artık daha az hile geliyor.

Yere bakarak bir anda headshot atan mı dersin adamların çıkacağı yere scop açan mı dersin ne ararsan gördüm.
Headshot atan birkaç kişi vardı. Ama oynanmayacak kadar yoğun görmedim. Scop atma olayının ses dinleyerek olduğunu düşünüyorum. Yürüyerek gitmiyorsanız normal. Oyunda yeniyim ama deneyimledim. Bazen haritada düşmanın konumu da görünebiliyor.
Sistemimle düsük-orta ayarlarda 60 FPS rahatça oynayabilir miyim?
SSAA kapalı en yüksek ayarlarda 90-100 FPS alırsınız.

Headshot atan birkaç kişi vardı. Ama oynanmayacak kadar yoğun görmedim. Scop atma olayının ses dinleyerek olduğunu düşünüyorum. Yürüyerek gitmiyorsanız normal. Oyunda yeniyim ama deneyimledim. Bazen haritada düşmanın konumu da görünebiliyor.

SSAA kapalı en yüksek ayarlarda 90-100 FPS alırsınız.
Ses kasma olayı bir uzaklıktan sonra yapılamaz. Örneğin mirage de kısadan A da ki ayak sesini duyamazsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı