GTX 1650 sürücü güncellemesi sonrası fare gecikmesi

HerZamanMutsuz

Decapat
Daha fazla  
Benim ekran kartım GTX 1650 ve 466.27 sürümünü kullanıyordum. Dün 496.13 sürümünü GeForce Experience üzerinden temiz kurulumu seçerek yükledim ama yükledikten sonra fare gecikmesi yaşamaya başladım. Sinir bozucu bir olay, sanki V-Sync açık gibi hissettiriyor. Aşırı bir gecikme yok ama kesinlikle de hissediliyor.

DDU ile sürücüyü kaldırıp tekrar kurun derim.
🤔 NVIDIA Denetim Masası'ndan özel çözünürlük seçeneği ile, monitörün doğal çözünürlüğünü ve varsayılan Hz değerini kullanarak çözünürlük modu oluşturmayı deneyin.
DDU ile çözüleceğini düşünüyorum ama yazılımı kullanmakta tedirginsiniz, ikinci bir yöntem önermiştim ama dönüş alamadım. Denemediyseniz deneyin.

Hocam 2. yönteminizi anlamadım. Çözünürlük ayarlarına girdiğimde 1920'ye 1080 ve 75 Hz seçili bulunmakta.
NVIDIA Denetim Masası'nda özel çözünürlük seçeneği var:

1634633793547.png

Özelleştir butonuna basıp manuel olarak çözünürlük ayarlamayı kastediyorum.

Benim ekran kartım GTX 1650 ve 466.27 sürümünü kullanıyordum. Dün 496.13 sürümünü GeForce Experience üzerinden temiz kurulumu seçerek yükledim ama yükledikten sonra fare gecikmesi yaşamaya başladım. Sinir bozucu bir olay, sanki V-Sync açık gibi hissettiriyor. Aşırı bir gecikme yok ama kesinlikle de hissediliyor. Yeni mouse alsam geçme ihtimali var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı