Çözüldü GTX 1650 Sürücüsü Kurulmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

sinezorro

Hectopat
Merhaba, ekran kartımı değiştirdim ancak driver kurulmuyor, sabahtan beri uğraşıyoruz ancak olmuyor.

Sistem uyumluluğu kontrol ediliyor kısmında "Bu NVIDIA grafik sürücüsü Windows'un bu sürümüyle uyumlu değil" şeklinde bir hata alıyorum. Experience ile test ettiğimde de sürücü yok tarzında bir yazı çıkıyor yani bir türlü driver kuramadım karta.

İşin tuhaf yanı bilgisayara format atılmadan önce eski sürücü üzerinden güncelleme yapıp kurabilmiştim, şimdi kurulmuyor. Formatı da FPS çok düşük olduğu için attım sorun çözülür belki diye ancak böyle geçilemez başka bir sorunla karşılaştım. Ne yapmam gerekiyor?

Hocam, mevcut sürücüyü DDU ile kaldırıp tekrar kurun. Eksik olan Windows güncellemesi varsa yapın.

Windows orijinal mi?
Ve Windows sürümünüz nedir?

Aygıt yöneticisinden sürücüyü güncelleştirmeyi deneyin, güvenli bir otomatik sürücü yükleme programı yükleyip PC'deki tüm aygıtları güncelleştirin veya format atmadan önce güncelleştirme öncesi kullandığınız sürümü yükleyip tekrar güncelleyin.

Hocam, mevcut sürücüyü DDU ile kaldırıp tekrar kurun. Eksik olan Windows güncellemesi varsa yapın.

windows güncellemesi yapıyorum hocam sabahtan beri, işe yaradığını sanmıyorum hiç.

Windows orijinal mi?
Ve Windows sürümünüz nedir?

ülkemiz şartlarında orijinal windows 1000 TL iken bu soru 1650 kullanan birine sorulmamalı bence :)
sürüm 1903

Aygıt yöneticisinden sürücüyü güncelleştirmeyi deneyin, güvenli bir otomatik sürücü yükleme programı yükleyip PC'deki tüm aygıtları güncelleştirin veya format atmadan önce güncelleştirme öncesi kullandığınız sürümü yükleyip tekrar güncelleyin.

az önce görüntü bağdaştırıcıları kısmında gtx 1650'yi göremedim. Windows temel sürücü gözüküyor.
sorun daha da büyüdü sanırım, bir kart alalım dedik kullanamıyoruz :D

Sücüyü.

Windows güncellemesi yapıyorum hocam sabahtan beri, işe yaradığını sanmıyorum hiç.

Ülkemiz şartlarında orijinal Windows 1000 TL iken bu soru 1650 kullanan birine sorulmamalı bence :)
sürüm 1903.

Az önce görüntü bağdaştırıcıları kısmında GTX 1650'yi göremedim. Windows temel sürücü gözüküyor.
Sorun daha da büyüdü sanırım, bir kart alalım dedik kullanamıyoruz :D.

Görüntü bağdaştırıcıları kısmında sürücüyü yüklemeden ismi gözükmez. Bende bilinmeyen aygıt şeklinde gözüküyor du sürücü öncesi. Sağ tıkla açıp güncelleştirmeyi deneyin bekli çevirimiçi arama da yükler.

Dostum biliyorum Windows pahalı bir ürün ama uyguna satılan yerler de var ben şahsen onu kullanıyorum. Ama tabii öneririm diyemiyorum çünkü ne olacağı belli olmaz.
Sen yine de 2004 sürüm kurup tekrar dene. ISO dosyasını Microsoft'un sitesinden bulabilirsin.

Hocam, bu sürücüyü deneyin. WHQL sürücü yani denenmiş olan.

Şu an iniyorum hocam deneyeceğim birazdan.

Dostum biliyorum Windows pahalı bir ürün ama uyguna satılan yerler de var ben şahsen onu kullanıyorum. Ama tabii öneririm diyemiyorum çünkü ne olacağı belli olmaz.
Sen yine de 2004 sürüm kurup tekrar dene. ISO dosyasını Microsoft'un sitesinden bulabilirsin.

ISO dosyası falan nasıl olacak hiç anlamam ki o işlerden, normal bir şey indirip kuracak mıyım? Yoksa format gibi bir işlem mi?

Sücüyü.

Görüntü bağdaştırıcıları kısmında sürücüyü yüklemeden ismi gözükmez. Bende bilinmeyen aygıt şeklinde gözüküyor du sürücü öncesi. Sağ tıkla açıp güncelleştirmeyi deneyin bekli çevirimiçi arama da yükler.

Yukarıda arkadaşın dediği sürücü iniyor 2 dakikası kaldı deneyeyim bi' bakalım.

Benim de başıma gelmişti daha önce bu sorun biraz saçma ama işe yaramıştı NVIDIA'nın sitesinden yerel disk D'ye indirdim sürücüyü yani böldüğüm kısma yükleyip çalıştırdım uyumlu değil uyarısı çıkıyor du sürekli sonra sürücüyü tekrar masaüstüne indirip yükleyip çalıştırınca olmuştu saçma gelebilir ama olmuştu dene belki sende de olur daha önce niye demedim bilmiyorum şimdi aklıma geldi :)

Yeni konular

Geri
Yukarı