GTX 1650 Super satılıp Xbox Series S alınır mı?

Yer
İstanbul/Esenler
Elimde GTX 1650 Super olan bir PC var, orta seviye sayılır. Ekran kartım şu an 3-4K civarı ediyor. Series S almak istiyorum. Satıp almak sizce mantıklı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

456670

Femtopat
Makaleler
2
Yani işin sadece oyunsa satılıp alınabilir. Ama PC'nin oyun dışında sunduklarını ve GeForce NOW'u unutma.

FlexR

Centipat
Cezalı
Makaleler
2
Elimde GTX 1650 Super olan bir PC var, orta seviye sayılır. Ekran kartım şu an 3-4K civarı ediyor. Series S almak istiyorum. Satıp almak sizce mantıklı mı?
Eğer sadece oyun oynayacaksanız alınır, lakin güzel bir bilgisayarınız var, onun yerine controller alabilirsiniz.

KS
KarışıkPuding
Yer
İstanbul/Esenler
Ben aslında yattığım yerden oynamak istiyorum. PC'de LoL oynuyorum şu an sadece desem yeridir. Çalışıyorum çok vakitte olmuyor. Aslında demek istediğim Series S ile GTX 1650S takas mantıklımı.

dgsa

Kilopat
Makaleler
3
Yer
İzmir-Bayraklı
Bence alınır sonuçta daha güçlü bir makinen olacak uzun vade de. Para kalırsa da ki az bir miktar kalır çok az daha koyup üzerine PC'ne RX 460-560 gibi kartlarda alabilirsin.

doruk344lt

Zeptopat
bence oyun oynanacaksa series x alınır.
Bence alınır sonuçta daha güçlü bir makinen olacak uzun vade de. Para kalırsa da ki az bir miktar kalır çok az daha koyup üzerine PC'ne RX 460-560 gibi kartlarda alabilirsin.
ben xbox ları çok yakından bilirim o yüzden bana güvenin.
benim cevabım bence satıp xbox al.

develerium

Hectopat
Beklentiye göre mantikli olabilir. Dediğiniz gibi arada uzanıp oyun oynamak istiyorsanız Series S ile takaslamak mantıklı bence.

Yukarı