GTX 1650 Super satılıp Xbox Series S alınır mı?

HEXON1

Hectopat
Yer
İstanbul/Esenler
Daha fazla  
Elimde GTX 1650 Super olan bir PC var, orta seviye sayılır. Ekran kartım şu an 3-4K civarı ediyor. Series S almak istiyorum. Satıp almak sizce mantıklı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlerini halledebileceğin bir başka cihaz varsa oyun için alınır. Bir diğer husus ise konsolda oyun oynamayı bilgisayara tercihen daha fazla seviyorsan neden olmasın.

Elimde GTX 1650 Super olan bir PC var, orta seviye sayılır. Ekran kartım şu an 3-4K civarı ediyor. Series S almak istiyorum. Satıp almak sizce mantıklı mı?
Eğer sadece oyun oynayacaksanız alınır, lakin güzel bir bilgisayarınız var, onun yerine controller alabilirsiniz.

Ben aslında yattığım yerden oynamak istiyorum. PC'de LoL oynuyorum şu an sadece desem yeridir. Çalışıyorum çok vakitte olmuyor. Aslında demek istediğim Series S ile GTX 1650S takas mantıklımı.

Bence alınır sonuçta daha güçlü bir makinen olacak uzun vade de. Para kalırsa da ki az bir miktar kalır çok az daha koyup üzerine PC'ne RX 460-560 gibi kartlarda alabilirsin.

bence oyun oynanacaksa series x alınır.
Bence alınır sonuçta daha güçlü bir makinen olacak uzun vade de. Para kalırsa da ki az bir miktar kalır çok az daha koyup üzerine PC'ne RX 460-560 gibi kartlarda alabilirsin.
ben xbox ları çok yakından bilirim o yüzden bana güvenin.
benim cevabım bence satıp xbox al.

Yeni konular

Geri
Yukarı