GTX 1650 Super Sıcaklık Değerleri

Makaleler
4
Yer
İstanbul
Merhaba, Palit GTX1650 Super GP OC 4 GB 128Bit GDDR6 ekran kartına sahibim. Boştayken 33-40 derece sıcaklık değerlerine sahip. Yükte ise 10 dakikalık FurMark testinde 74 dereceyi geçtiğini görmedim. Kış ayında ise 72 dereceyi geçmiyor hiçbir zaman. Muadil GTX1650S kartlarda durum nasıl bilmiyorum fakat sıcaklık değerleri bu kart için normal midir sizce?

Sıcaklık değerlerinde sorun yok. İyi görünüyor.

Merhaba, Palit GTX1650 Super GP OC 4 GB 128Bit GDDR6 ekran kartına sahibim. Boştayken 33-40 derece sıcaklık değerlerine sahip. Yükte ise 10 dakikalık FurMark testinde 74 dereceyi geçtiğini görmedim. Kış ayında ise 72 dereceyi geçmiyor hiçbir zaman. Muadil GTX1650S kartlarda durum nasıl bilmiyorum fakat sıcaklık değerleri bu kart için normal midir sizce?
Fazlasıyla normal, şahsen AMD kart kullanmasam bir kere bile sıcaklık değerlerine açıp bakmam.

Merhaba, Palit GTX1650 Super GP OC 4 GB 128bit GDDR6 ekran kartına sahibim. Boştayken 33-40 derece sıcaklık değerlerine sahip. Yükte ise 10 dakikalık FurMark testinde 74 dereceyi geçtiğini görmedim. Kış ayında ise 72 dereceyi geçmiyor hiçbir zaman. Muadil GTX1650s kartlarda durum nasıl bilmiyorum fakat sıcaklık değerleri bu kart için normal midir sizce?

MSI Gaming X 1650 Super kullanıyorum. Sizinle aynı değerleri alıyorum. Sorun yok.

Ayrıca 3 gün önce Epic Games'ten GTA 5 alıp oynadım. Maksimum 52-53 derecede çalışıyor. Fanları 60 derecede açıyor.

MSI Gaming X 1650 Super kullanıyorum. Sizinle aynı değerleri alıyorum. Sorun yok.

Ayrıca 3 gün önce Epic Games'ten GTA 5 alıp oynadım. Maksimum 52-53 derecede çalışıyor. Fanları 60 derecede açıyor.
Fanları max 66 derecede çalıştırıyor. Otomatik ayarda kullanıyorum. Manuel ayarladığımda ısı değerleri düşüyor ama gerek duymuyorum. Teşekkürler yorumunuz için.

Yeni konular

Geri
Yukarı