GTX 1650 Super sistemde GTA 5 bulanık görüntü

İşletim sistemi
Windows 10

Geguaqo

Decapat
Yer
Grove Street
Daha fazla  
Öncelikle oyunum orijinal Epic Games'den indirdim. Bütün ayarlar Very High ve MSAA 4X, TXAA, FXAA açık. Forumda açılan bütün konuları inceledim. Fakat hiçbiri işe yaramadı. Uzaktaki nesneler çok bulanık. Çizgi çizgi oluyorlar. Ekran kartım GeForce GTX 1650 Super. NVIDIA denetim masasındaki ayarları kurcaladım işe yaramadı. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
1080p'de mi oynuyorsun? Ayrıca açtığın ayarlar haricinde yanlış hatırlamıyorsam çizim uzaklığıyla akalı bir grafik ayarını da açman gerekiyordu. Bunlar haricinde uzaktaki objeleri aman aman bir yüksek kalitede işlenmesini beklememelisin çünkü durum böyle olsaydı bileşenlere çok daha fazla yük binerdi ve daha düşük FPS alabilirdin. Yanlış hatırlıyor da olabilirim ama aklımda kalan bunlar.

1080p'de mi oynuyorsun? Ayrıca açtığın ayarlar haricinde yanlış hatırlamıyorsam çizim uzaklığıyla akalı bir grafik ayarını da açman gerekiyordu. Bunlar haricinde uzaktaki objeleri aman aman bir yüksek kalitede işlenmesini beklememelisin çünkü durum böyle olsaydı bileşenlere çok daha fazla yük binerdi ve daha düşük FPS alabilirdin. Yanlış hatırlıyor da olabilirim ama aklımda kalan bunlar.
Uzak çizim mesafesini sonuna kadar açıp denedim işe yaramadı.Uzak nesneler çok bulanık.

Mümkünse bir ekran görüntüsü atar mısınız? Aynı kartı kullanan bir sistem mevcut aynı ayarlarda oynuyorum zaman zaman, çok ciddi bir sorunla karşılaşmadım. Ekran görüntüsü gösterebilirseniz bir karşılaştırma yapabilirim.

Uzak çizim mesafesini sonuna kadar açıp denedim işe yaramadı.Uzak nesneler çok bulanık.
Durum, bahsettiğim gibi olabilir. Hani tahmini 10 metre değil de ciddi bir uzaklıktan söz ediyorsan zaten o kadar uzağı işleyemez. Oyunun, senin etrafında ayarladığı belli bir bölgedeki objeleri işler anca. Hemen hemen her oyunda böyledir.

Sorunun çözümü buldum anlatması uzun siz bana discorddan yazın anlatıyım ! CrosyZ#8796
Kabaca neyden kaynaklandığını ve çözümü buraya da yazın derim, konuya sabitlenir çünkü internette birçok kişi bunun çözümünü bulamamış durumda.

Yeni konular

Geri
Yukarı