GTX 1650 Super vs. GTX 1070

Remzican

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, başlıkta da belirttiğim gibi maksimum 2200 TL ile güzel bir ekran kartı almak istiyorum. Sizce sıfır MSI GTX 1650 Super Gaming X mi alayım, yoksa ikinci el ASUS Dual GTX 1070 8 GB mi alayım? Önerilerinizi de bekliyorum.

GTX 1070 1660S ile yakın performans sergileyen bir kart.
Biraz daha ekleyip bunu almanı öneririm. Ama stokta yok. Stok gelene kadar bekleyebilirsin.

1650 Super kartı alacaksanız MSI modelini almamanızı öneririm zaten kart aşırı ısınmıyorken aradaki fiyat farkı kesinlikle kabul edilebilir değil. İkinci konuya gelirsek 1070 8 GB güçlü bir ekran kartı fakat eski bir ekran kartı onun için yeni nesil olan 1660 Super veya tekrar stoklara girerse Palit 1660 Ti (2500 Türk lirası)almanızı öneririm.

Bu kart için daha doğrusu AMD kartları için ısınıyor diyorlar. Artık kart test videolarına da güvenilmez oldu bir test videosunda 60 derece iken bir oyunda diğer videoda 73-74 derece oluyor anlamıyorum. Isınma konusunda bir bilginiz var mı ?
1650 Super kartı alacaksanız MSI modelini almamanızı öneririm zaten kart aşırı ısınmıyorken aradaki fiyat farkı kesinlikle kabul edilebilir değil. İkinci konuya gelirsek 1070 8 GB güçlü bir ekran kartı fakat eski bir ekran kartı onun için yeni nesil olan 1660 Super veya tekrar stoklara girerse Palit 1660 Ti (2500 Türk lirası)almanızı öneririm.
2500 Liraya çıkmam İmkansız gibi duruyor :(
GTX 1070 1660S ile yakın performans sergileyen bir kart.
Biraz daha ekleyip bunu almanı öneririm. Ama stokta yok. Stok gelene kadar bekleyebilirsin.
Sence 2 hafta içinde stok gelir mi Birde yeni yıl zammı ile Çok fiyat farkı olur mu çünkü maksimum 2300 yapabilirim

@Remzican bana kalırsa bu kart AMD'nin şu ana kadar çıkardığı en iyi iş. Forumda @kino kullanıyor, sponsor gibi bir durumu yok ve%40 fan hızında kart 60 dereceleri zor görüyor ve çok sessiz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şüpheniz olmasın bence.

@Remzican bana kalırsa bu kart AMD'nin şu ana kadar çıkardığı en iyi iş. Forumda @kino kullanıyor, sponsor gibi bir durumu yok ve%40 fan hızında kart 60 dereceleri zor görüyor ve çok sessiz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şüpheniz olmasın bence.
Güzel yardımın için teşekkür ederim Bir şey daha sormak istiyorum bende i3 10100f var bu ekran kartını kaldırır mı bir de Bir hata yaptım galiba Gamepowerın 500w psusu var Bunlar yeterli olacak mıdır sence?

Evet darboğaz yapmaz. PSU da yeterli olur. Yine de PSU'yu değiştirsen iyi olur. Bütçe yoksa yapacak bir şey yok tabii.
Şu anda bütçemi Zorladım. Beni şöyle 4 ay götürse Corsairin 550w 80 plusunu Almayı düşünüyorum. Onun beni uzun süre götüreceğini düşünüyorum.
Evet darboğaz yapmaz. PSU da yeterli olur. Yine de PSU'yu değiştirsen iyi olur. Bütçe yoksa yapacak bir şey yok tabii.
Sence GTX 1660 Super Alınır mı? Şöyle söyleyeyim ben pek anlamıyorum Sizin kadar siz olsanız bir ay bekleyip GTX 1660 Super mi alırsınız yoksa Beklemeden 5500xt yi mi alırsınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı