GTX 1650 Super vs RX580 hangisi alınmalı?

atanamayanlar

Centipat
Yer
Gotham
İyi bayramlar millet. Arkadaşım PC toplamak istiyor kart olarak ikisi arasında kalmış bana kalsa NVIDIA fanboy olarak 1650 derim ama sizlerinde görüşünü almak isteriz.

İyi bayramlar millet. Arkadaşım PC toplamak istiyor kart olarak ikisi arasında kalmış bana kalsa NVIDIA fanboy olarak 1650 derim ama sizlerinde görüşünü almak isteriz.

1650 Super gereksiz pahalı piyasada 8 GB RX 580'ler 1000-1100 TL civarına satılıyor.

1650 Super gereksiz pahalı piyasada 8 GB RX 580'ler 1000-1100 TL civarına satılıyor.
Evet 1000-1100 TL civarına hatta daha ucuza bile RX ekran kartları satılıyor. Aldıktan sonra foruma gelip açtıkları ilk konu ekranım no signal verdi, wattman hatası nedir?, ekran kartımdan çok ses çıkıyor, coilwhine nedir? blablabla

Evet 1000-1100 TL civarına hatta daha ucuza bile RX ekran kartları satılıyor. Aldıktan sonra foruma gelip açtıkları ilk konu ekranım no signal verdi, WattMan hatası nedir? Ekran kartımdan çok ses çıkıyor, coilwhine nedir? Blablabla.

Birazda şans işi sanki hocam gidip miningli kart alırsa olacağı odur yani suçluyor muyum hayır ama ben GTX 770'den RX 570'e geçtim şu an tüm testleri yaptım evet sesli çalışıyor ama coilwhine problemi yok fanlar yüksek devirde çalışıyor derecelerde aşırı normal maksimum 68 derece gördüm en zorlu testte 700 TL'ye GTX 770 satıp 800 TL'ye Gigabyte RX 570 Aorus 4 GB aldım i7 3770 ile çatır çatır oynuyorum istediğim oyunu.

Evet 1000-1100 TL civarına hatta daha ucuza bile RX ekran kartları satılıyor. Aldıktan sonra foruma gelip açtıkları ilk konu ekranım no signal verdi, wattman hatası nedir?, ekran kartımdan çok ses çıkıyor, coilwhine nedir? blablabla
Coilwhine için o kartı suçlamak da çok mantıklı değil MSI RTX 2060 Gaming aldım 1 ay önce taktım cız bız mangal yapıyorum sanki kartın üstünde bayramdan sonra göndereceğim.

Evet 1000-1100 TL civarına hatta daha ucuza bile RX ekran kartları satılıyor. Aldıktan sonra foruma gelip açtıkları ilk konu ekranım no signal verdi, WattMan hatası nedir? Ekran kartımdan çok ses çıkıyor, coilwhine nedir? Blablabla

8 GB VRAM olmasına bakma. 1650S al geç.

1650S alınmalı bence de. 8 GB VRAM'den bahsediyorsak RX580 avantajlı. Aradaki fiyat farkını zaten elektrik faturasında bir süre sonra kapatacaktır.
Kapışmaya 5500XT katsam?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1650S alınmalı bence de. 8 GB VRAM'den bahsediyorsak RX580 avantajlı. Aradaki fiyat farkını zaten elektrik faturasında bir süre sonra kapatacaktır.
Kapışmaya 5500XT katsam?

Hocam şu an 5500XT vs 580'in benchmarklarına baktım iki kartın ahım şahım bir farkını göremedim ama 5500XT daha güncel sanırım? GDDR6 var çünkü.

Geri
Yukarı