GTX 1650 Super yüksek sıcaklık

NorthWinD

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, ekran kartım Galax GTX 1650 Super. Sıcaklık değerleri hemen hemen her oyunda 70-76 derece arasında geziyordu. 76 derece yukarısını görmedim. Medieval Dynasty oyununda 1 saat kadar takıldım. Kartın çıktığı Max derece 79 oldu. Kafama takıldı. Sizce normal mi? Tabii şu an yaz aylarındayız, havada çok sıcak. Kış aylarında da 70-76 arası geziyordu değerler. İşlemcim R5 3400G. Sıcaklık değerleri normal. İşlemcide bir sıkıntı yok. Kasa olarak Dark X-FORCE Toplam 3 Fanlı, 1xAdreslenebilir ARGB Fan + LED Şeritli USB 3.0,Akrilik Yan Panel, Bilgisayar Kasası (DKCHXFORCE) | Teknobiyotik bunu kullanıyorum. 2 fan önde, 1 tane de egzoz fan mevcut.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, ekran kartım Galax GTX 1650 Super. Sıcaklık değerleri hemen hemen her oyunda 70-76 derece arasında geziyordu. 76 derece yukarısını görmedim. Medieval dynasty oyununda 1 saat kadar takıldım. Kartın çıktığı Max derece 79 oldu. Kafama takıldı. Sizce normal mi? Tabii şu an yaz aylarındayız, havada çok sıcak. Kış aylarında da 70-76 arası geziyordu değerler. İşlemcim R5 3400G. Sıcaklık değerleri normal. İşlemcide bir sıkıntı yok. Kasa olarak Dark X-FORCE Toplam 3 Fanlı, 1xAdreslenebilir ARGB Fan + LED Şeritli USB 3.0,Akrilik Yan Panel, Bilgisayar Kasası (DKCHXFORCE) | Teknobiyotik bunu kullanıyorum. 2 fan önde, 1 tane de egzoz fan mevcut.

Hocam, termal macunu yenileyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Artı -1 Eksi
Sizin sorunuz sıcak havada çay içmek bunlatır mı? Sorusunun karşıtı :D
havalar zaten sıcak oyunda ağır bir oyuna benziyor
Normaldir paşam.
90 dereceyi geçmesin yeter.
Sizin sorunuz sıcak havada çay içmek bunlatır mı? Sorusunun karşıtı :D
havalar zaten sıcak oyunda ağır bir oyuna benziyor.
Normaldir paşam.
90 dereceyi geçmesin yeter.

+Termal macun sürünüz efendim.

Benim MSI GTX1650S %40 fan çalıştırıp max 67 dereceyi görüyor son bir iki haftadır, önceden 64-65'ti bu değer. Yaz aylarının etkisi var. Galax fan çalıştırıyor mu, ürün kaç fan?

Artı -1 Eksi

Geri
Yukarı