Çözüldü GTX 1650 Ti "hata kodu 43" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

YeniHesapf

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarımı açtığımda ve baktığımda bunlar yazıyor. Bu sorun nedir? Neden olmuş olabilir? Nasıl düzeltilir?

20210804_144822.jpg

Aldığım laptop: https://www.hepsiburada.com/lenovo-...2ey00mjtx-p-HBCV000005MF4K?magaza=Hepsiburada

Çözüm
"Bu hata, grafik cihazınızın sürücüsü Windows'a cihazın düzgün çalışmadığını bildirdiğinde oluşur. Bu, cihazda bir donanım sorunu olduğu ya da sürücü veya sürücü yazılımının hata verdiği anlamına gelebilir."
DDU ile ekran kartı sürücülerinizi kaldırıp yeniden kurmanızı tavsiye ederim.
"Bu hata, grafik cihazınızın sürücüsü Windows'a cihazın düzgün çalışmadığını bildirdiğinde oluşur. Bu, cihazda bir donanım sorunu olduğu ya da sürücü veya sürücü yazılımının hata verdiği anlamına gelebilir."

Çözüm
Nerden indirebilirim?

Çoğu zaman sürücüden kaynaklanır. Yukarda çözümü verilmiş zaten. Ek olarak gerekli şeyleri yapmana rağmen hatayı almaya devam edersen donanımsal da olabilir. 2 Hafta inat ettim uğraştım, baktım olmuyor bilgisayarcıya götürdüm. Meğersem ekran kartı yanmış :(

Ben daha yeni almıştım laptopu yanmış olabilir mi şimdiden?
Çoğu zaman sürücüden kaynaklanır. Yukarda çözümü verilmiş zaten. Ek olarak gerekli şeyleri yapmana rağmen hatayı almaya devam edersen donanımsal da olabilir. 2 Hafta inat ettim uğraştım, baktım olmuyor bilgisayarcıya götürdüm. Meğersem ekran kartı yanmış :(

Tamam teşekkürler son olarak. Çok bilgim yok nereden indirebilirim programı?

Sitede 5 saniye bekleyin kendi kendine iniyor. Ayrıca kullanmadan önce video izlemenizi tavsiye ederim. Her şeyi hazırlayıp güvenli modda önceki sürümleri temizlemeye başlayın. Ayrıca hiç driver yüklemediyseniz Geforce Experience ile temiz kurulum yapabilirsiniz. O çalışmazsa DDU'yu kullanırsınız.

Sitede 5 saniye bekleyin kendi kendine iniyor. Ayrıca kullanmadan önce video izlemenizi tavsiye ederim. Her şeyi hazırlayıp güvenli modda önceki sürümleri temizlemeye başlayın. Ayrıca hiç driver yüklemediyseniz Geforce Experience ile temiz kurulum yapabilirsiniz. O çalışmazsa DDU'yu kullanırsınız.
Teşekkürler hocam. Bu konuda güvenli moda almaya gerek olmadığı söyleniyor. Yinede alıyorum o zaman.

Dediğim konu: DDU ile Sürücü Kaldırma Rehberi

Yeni konular

Geri
Yukarı