Çözüldü GTX 1650 Ti i5 10300H sistemde Steam PUBG ranklı maçta FPS düşmesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ftftc_

Kilopat
Makaleler
3
Arkadaşlar PUBG ranklı maçın ortalarında FPS çok düşüyor ve drop giriyor.
Sistem.
GTX 1650 Ti.
i5 10300H.
16 GB RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
*Sorunu çözebildin mi kanka ben de aynı sorundan muzdaribim ekran kartını her seferinde güncel tutuyorum ama sorun hep devam ediyor. Yardım edersen sevinirim
Grafik ayarlarını yükselt.
Sorun düşük ekran kartı kullanımı.
Bilgisayarın ısınıyor mu? Oyunu HDD ye mi kurdun? Bilgisayarın marka ve modeli ne?
İşlemci 90 derece sabit kalıyor Ekran kartı 75-80 arası geziniyor. Oyund m2 ssd ye kurulu. Monster abra a7 v12.2 oyunun ortalarında fps düşüyor 40 felan oluypr oyun sonuna kadar yavas yavaş artıyor fps ve geri eski haline geliyor. Sıcaklıkla alakalı değil cunku sicaklik yuksek olsa bile oyun basinda ve sonunda yuksek fps aliyorum.

Bence islemcinin soğutmasıyla alakalı çünkü şu güne kadar 90 derece olup yüksek FPS veren bir işlemci görmedim isterseniz garantisi varsa garantiye verin yoksa da bilen birine göstermenizi şiddetle tavsiye ediyorum.

Bence islemcinin soğutmasıyla alakalı çünkü şu güne kadar 90 derece olup yüksek FPS veren bir işlemci görmedim isterseniz garantisi varsa garantiye verin yoksa da bilen birine göstermenizi şiddetle tavsiye ediyorum.
Hocam malesef laptoplarda boyle ayrica ısıyla alakası yokmuş oyunla alakali

Yeni konular

Geri
Yukarı