GTX 1650 Ti laptop ne kadar idare eder?

Hocam gayet götürür çok takıntın da yok çok iyi, cp2077 high 30 fps gölge kısarak oynayabiliyorsun bile. Bence çok aşırı fps ve grafik takıntısı olmayanlar için uzun süre iş görecek bir kart.
Zaten cp77 den dolayı almaya karar verdim çünkü cp77 şu dönemin oyunlarına yeni grafikler getiren bir oyun olarak düşünüyorum ve üstelik çevre detayları falan.

Basit bir matematikle 8.52(euro kuru)x5€(aylık GFN hizmet bedeli)x120ay(10yıl) gibi bir hesap yaparsak 5112tl bir bedel çıkıyor 10 yıllık kullanım maliyeti olarak. Yakında TR serverları da aktif olacak. Aslında mid tier bir ekran kartına yatırım yapmaktan çok daha ucuz ve esnek bir yöntem. AAA oynarken direkt donanımı kullanmıyorsunuz ama yine de cihaz sizi uzun süre üzmeyecektir. Photoshop, Premier, 3D tasarımla uğraşıyorsanız 1650ti altından kalkacaktır. AAA oyunlar için de yukarıda bahsettiğim gibi gereksiz bir yatırım yapmaya gerek yok.
Kör müsün birader? Allah Allah.
Kendi mesajlarınızı tekrar okuyup üzerine beş dakika düşünün hâlâ aynı fikirdeyseniz daha yazacak bir şey yok. İyi forumlar.

Oyuncuyum diyorsanız 5 yıl sonraki yüksek grafik isteyen bir oyunu Low'da oynayabilirsiniz. Bana kalırsa 5 yıl gideri var. O da oyun için yani. Ayrıca üstteki gen2 adlı arkadaşın yorumlarına aldanmayın. Akıl hastalarının Technopat'ta takıldığını ben de bilmiyordum.

Oyuncuyum diyorsanız 5 yıl sonraki yüksek grafik isteyen bir oyunu Low'da oynayabilirsiniz. Bana kalırsa 5 yıl gideri var. O da oyun için yani. Ayrıca üstteki gen2 adlı arkadaşın yorumlarına aldanmayın. Akıl hastalarının Technopat'ta takıldığını ben de bilmiyordum.
Teşekkürler.

Geri
Yukarı