GTX 1650 Ti laptop önerisi

Crossfidye

Hectopat
Ağalar iyi forumlar. Bütçem 7500. Yaklaşık 21 gündür bekliyorum. Aman aman bir indirim olmadı veya ben kaçırdım. Şu linkte gördüğünüz laptopu almaya karar verdim. Nasıldır sizce?
Oyun ve gündelik kullanım için alacağım. 4-5 yıl götürür mü?

Son düzenleme:
Ağalar iyi forumlar. Yaklaşık 21 gündür bekliyorum. Aman aman bir indirim olmadı veya ben kaçırdım. Şu linkte gördüğünüz laptopu almaya karar verdim. Nasıldır sizce?
Götürür fakat başka bir siteden bulursanız daha iyi ben bu siteyi daha yeni gördüm. 4-5 yıl sonra oyunları low' da oynarsınız en fazla.

Paneli baya kötü ve kasası çok kaliteli değil, soğutması da biraz yetersiz. Panel değişimi ve macun değişimi ile 2-3 sene götürebilir ama önermem.

Ağalar iyi forumlar. Bütçem 7500. yaklaşık 21 gündür bekliyorum. Aman aman bir indirim olmadı veya ben kaçırdım. Şu linkte gördüğünüz laptopu almaya karar verdim. Nasıldır sizce?

Bütçenize +500 ₺ daha ekleyebilme şansınız varsa aşağıdaki laptopu öneririm:

https://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/hp-pavilion-i5-9300h16gb512ssd156gtx1660ti6gbfdos-7av08ea-P436545753

Konu sahibinin paylaştığı Dell laptop benim de dikkatimi çekti. Aynı ürün hepsiburada satılıyor. Ancak hiç inceleme videosu veya detaylı bilgi bulamadım. Arkadaşlar ürün donanım olarak gayet güzel görünüyor ve fiyat olarak da muadillerine göre uygun. Kötüleyen arkadaşlar kullanıp tecrübe sahibi olduktan sonra mı yorumları yaptılar? Bu konuya aşıklık getirmek gerek, ben de aynı laptopu almayı düşünüyorum ancak yeterli bilgi toplayamadım. İyi forumlar

Ağalar iyi forumlar. Bütçem 7500. Yaklaşık 21 gündür bekliyorum. Aman aman bir indirim olmadı veya ben kaçırdım. Şu linkte gördüğünüz laptopu almaya karar verdim. Nasıldır sizce?
Acer Nitro Intel Core i5 9300H 16GB 512GB SSD GTX1660Ti Fiyatı

Yeni konular

Geri
Yukarı