GTX 1650 Ti R7 4800H laptop oyunlarda düşük FPS veriyor

Mert055

Femtopat
Daha fazla  
AMD Ryzen 7 4800H işlemci GTX 1650 Ti laptop da oyunlardaki FPS'ler çok düşük sürücülerin hepsi güncel Windows 10 güncel sebebi nedir?

Oyunların entegre grafik kartıyla çalışıyor olabilir, ve şu anda NVIDIA tarafında ciddi bir sorun var. 1050 3GB ile CS de 200 180 arası iken FPS'im 80 130 arası alıyorum.

Düşük derken hangi oyunda kaç FPS alıyorsun ve oyundayken ekran kartını kullanılıyor olarak görüyor musun?

Dying Light'da düşük yarlarda 5 FPS'ye kadar düştüğü oluyor bazen de 80'i görüyor CS:GO'da ise ortalama 110 FPS yine düşük The Witcher da ortalama 55 FPS valorant da ise 117 FPS. NVİDİA Denetim Masasından baktım evet 1650ti kullanıyor.@Tevfik Enes

Dying Light'da düşük yarlarda 5 FPS'ye kadar düştüğü oluyor bazen de 80'i görüyor CS:GO'da ise ortalama 110 FPS yine düşük The Witcher da ortalama 55 FPS valorant da ise 117 FPS. NVİDİA Denetim Masasından baktım evet 1650ti kullanıyor.@Tevfik Enes
Allah bin belasını versin 1650 kartlarının aynı durumu yaşıyorum yapmadığım şey yok salak saçma soruna el atan yok ya 3 aydır aptal şirket.

Allah bin belasını versin 1650 kartlarının aynı durumu yaşıyorum yapmadığım şey yok salak saçma soruna el atan yok ya 3 aydır aptal şirket.

İşte bu yüzden iyi ki Acer Nitro5 cihazımı satmışım, buna şükrediyorum.
Abi yaşasın masaüstü ya!

Son düzenleyen: Moderatör:
İşte bu yüzden iyi ki Acer Nitro5 cihazımı satmışım, buna şükrediyorum.
Abi yaşasın masaüstü ya!
kesinlikle haklısın da bizde mecbur olmazsak leptop almayız be aga öğrenci adamız zaten yaş geçtikçe oyun oynama hevesi btiyor hayata atılmak daha zevkli geliyor. zZamanında heycanla aldığım laptopu arada film izlemek için açıyorum.

Geri
Yukarı