GTX 1650 Ti sistemde Valorant performansı düşük

Daha fazla  
Sistemim Monster Abra A5 v16.6, GTX 1650 Ti ve i5 10200H.

Valorant'ta düşük ayarlarda 50-80 arası FPS alıyorum. Oyun ayarlarımı kontrol ettim fakat çözümü yine bulamadım.

(Ekran kartı driverlarım güncel, laptop pilde değil, prizde ve laptop güç ayarlarım performansa ayarlı şekilde, diğer oyunlarda bu şekilde bir problem yaşamıyorum.)

Valorant'ta düşük ayarlarda 50-80 arası FPS alıyorum. Oyun ayarlarımı kontrol ettim fakat çözümü yine bulamadım.

(Ekran kartı driverlarım güncel, laptop pilde değil, prizde ve laptop güç ayarlarım performansa ayarlı şekilde, diğer oyunlarda bu şekilde bir problem yaşamıyorum.)
Güncellemeden sonra çoğu kişi fpsinin düştüğünü söylüyor sonraki güncellemeye düzelir büyük ihtimalle.

Hocam belki ekran kartı devrede değildir. Dahili GPU üzerinden oynuyor olabilirsiniz.

Oyunda sorun vardır başka oyun denediniz mi? CS:GO gibi
evet birkaç oyun oynadım fakat bu şekilde bi sorunla karşılaşmadım
Agab bir Monster kurbanı daha Monster laptoplar öyle aga nasıl arttırırsın bilmiyorum ama kolay gelsin :D
etrafımda 2 tane daha örneği var 2 farklı monster kullanıcısı sistemleri de aynı fakat onların böyle bi problemi yok :((

Yeni konular

Geri
Yukarı