GTX 1650 Valorant'ta 350 FPS veriyor

@real gamer onur o videoya yorumu sen yaptın sanırım. Bu da RAM'lerimi 3733Mhz'e OC yaptıktan sonraki video. Kullandığım işlemci 3300X. Senin 1650'yi benim sisteme takayım yine aynı FPS'i alırım. Mevcut ekran kartım %40 ancak kullanılıyor gördüğün gibi. RAM'in önemini küçümsüyorsun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocalarım selam. Yeni bir bilgisayar aldım. İlk başta GTX 1650 olduğu için kötü dedim ama Valorant'a girince 350 FPS alıyorum. Diğer videolarda aynı ayarlarda 150 gibi bir değer görülüyor ve ekran kartım tüm gücüyle çalışmıyor. Sorun çıkabilir mi?

• ASUS GTX 1650.
  • i7-10700F.
  • 16 GB RAM.
  • Basit bir Everest PSU.
İşlemciniz ekran kartınıza göre baya iyi. Valorant yanlış bilmiyorsam işlemci temelli olduğu için fps yüksek olabilir. Ama PSU Sıkıntılı gibi duruyor. Babanız(veya anneniz) fazladan parça aldığınızı farkedince kızabilir fakat binlerce TL tutan bilgisayarınızın (PSU yüzünden) bozulmasına daha çok kızacaklarına eminim 🙂

@real gamer onur o videoya yorumu sen yaptın sanırım. Bu da RAM'lerimi 3733MHz'e OC yaptıktan sonraki video. Kullandığım işlemci 3300X. Senin 1650'yi benim sisteme takayım yine aynı FPS'i alırım. Mevcut ekran kartım %40 ancak kullanılıyor gördüğün gibi. RAM'in önemini küçümsüyorsun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Şu parayı bulıp alacağım o RAM'i.
@real gamer onur o videoya yorumu sen yaptın sanırım. Bu da RAM'lerimi 3733MHz'e OC yaptıktan sonraki video. Kullandığım işlemci 3300X. Senin 1650'yi benim sisteme takayım yine aynı FPS'i alırım. Mevcut ekran kartım %40 ancak kullanılıyor gördüğün gibi. RAM'in önemini küçümsüyorsun.

Abi merhaba benim işlemci Ryzen 5 1600 six. Core Processor bu af olarakmı geçiyor.
Şu parayı bulıp alacağım o RAM'i.

Abi merhaba benim işlemci Ryzen 5 1600 six. Core Processor bu af olarakmı geçiyor.

Bir de ekran kartım GTX 1650 degilmiş 1650 ghost muş.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı