GTX 1650 Valorant'ta FPS normal olmasına rağmen oyun kasıyor

İşletim sistemi
Windows 10
Fanlarınızda sıkıntı olabilir mi acaba? Eğer garanti süreniz devam ediyor ise göndermenizi tavsiye ederim. Nereden dönerseniz kardır.

Fanlarınızda sıkıntı olabilir mi acaba? Eğer garanti süreniz devam ediyor ise göndermenizi tavsiye ederim. Nereden dönerseniz kardır.
Gayet iyi çalışıyor gibiler. Birkaç ayar yaptım ve ölüm kalımda kasmıyor gibi geldi. Yarın rekabetçi mod atarken tekrar bakacağım.

Arkadaşlar konu güncel ve şöyle bir sorun fark ettim. Oyun dışındayken 4133MHZ olan işlemci hızım oyuna girince 2200 gibi bir değere düşüyor. Yani işlemcinin grafik kartını kullanıyor olabilir oyun. Nasıl düzeltebilirim?

i5 10300H işlemcili, GTX 1650 ekran kartlı Monster marka laptopumda, Valorant oyununda, FPS ve ping değerlerim eskisiyle aynı olmasına rağmen birkaç gündür kasma sorunu yaşıyorum. Hele bir de V-Sync'yi kapatınca bu kasma çok daha bariz hale geliyor. Çok fazla skill üstüme gelince, adamla çatışmaya girerken oyun kasıyor ama FPS ve ping değerleri tamamen normal. Görüntüsel bir kasma var anlam veremediğim bir şekilde. Oyunu silip yeniden yüklememe rağmen durum aynı. (FPS 120, Ping: 37ms) Bilgili arkadaşlar çözüme yardımcı olurlarsa çok mutlu olurum.
aynısı bendede oluyor ya benimde fps yüksek ama kasıyor...

aynısı bendede oluyor ya benimde fps yüksek ama kasıyor...
Hocam ben sorunu çözdüm. O kadar basitmiş ki, bilgisayar ile alakası bile yokmuş. Grafik ayarlından genel bölümünde TAM EKRAN değil de PENCERELİ TAM EKRAN seçiliymiş.. Ben bunu değiştirdiğimi hiç hatırlamıyorum. O kadar uygulama yükledim, donanımlarımı kontrol ettim fakat sorun bu kadar basitmiş.

Monster pişmanlıktır.
Hayır.
i5 10300H işlemcili, GTX 1650 ekran kartlı Monster marka laptopumda, Valorant oyununda, FPS ve ping değerlerim eskisiyle aynı olmasına rağmen birkaç gündür kasma sorunu yaşıyorum. Hele bir de V-Sync'yi kapatınca bu kasma çok daha bariz hale geliyor. Çok fazla skill üstüme gelince, adamla çatışmaya girerken oyun kasıyor ama FPS ve ping değerleri tamamen normal. Görüntüsel bir kasma var anlam veremediğim bir şekilde. Oyunu silip yeniden yüklememe rağmen durum aynı. (FPS 120, Ping: 37ms) Bilgili arkadaşlar çözüme yardımcı olurlarsa çok mutlu olurum.
Monster Abra A5 V15.5 mi? Bende varda merak ettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı