GTX 1650 ve R5 3500X GTA'da darboğaz mı yapıyor?

ayberkuld

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni bilgisayar aldim, INNO3D 1650 Twin X2 4 GB ekran kartı ve Ryzen 5 3500X. GTA oynarken ekran kartı %50'de çalışıyor işlemci %100'ü görüyor. Normal mi sizce? Bir de ESC'ye bastığımda settingste veya mapte %2-%5 oluyor kullanım. FPS de haliyle 10'a düşüyor. Normal mi bunlar, darboğaz mi var?

O işlemcinin GTX 1650 ile darboğaza sebep olması pek olası değil. Oyun dosyalarını doğrular mısınız? Ekran kartı sürücüsü güncel mi? Yalnızca GTA oynarken mi yaşıyorsunuz?

Öncelikle hayırlı olsun, ayarları ve çözünürlüğü yükseltmeyi deneyin.
Ayarlari yükselttim ekran karti 100 ila 80 arasında çalışıyor işlemci de 60 ila 100 arasi normal midir?
O işlemcinin GTX 1650 ile darboğaza sebep olması pek olası değil. Oyun dosyalarını doğrular mısınız? Ekran kartı sürücüsü güncel mi? Yalnızca GTA oynarken mi yaşıyorsunuz?
Sürücülerim güncel. Dediğim gibi yeni aldım bilgisayarı cok oyun yok gta yi incelebildim tek

Ayarlari yükselttim ekran karti 100 ila 80 arasında çalışıyor işlemci de 60 ila 100 arasi normal midir?
MSAA 4X TXAA ON yapıp tekrar gözlemleyin. MSAA kapalıyken %'lik kullanımlar bi' garip gözüküyor GTA 5'te.

Tamamdir tesekkur ederim yanıtlayan herkese son bi sorum var yukarda yazdığım gibi esc ye bastığımda kullanımlar 5 e kadar düşüyor ve fps 10lara düşüyor bunu nasıl çözerim

Yeni konular

Geri
Yukarı