GTX 1650'li sistem 4799TL

Emma Stone

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Arkadaşlar, bugün internette gezerken 4799TL'ye GTX 1650, AMD 1200 AF'li sistemi 4799TL'ye buldum. Bana uygun geldi. Ben de 2-3 ay sonra alacağım inşallah. PC fiyatları daha da ucuzlar ama zor gibi :( Neyse, almayı düşünenler bakabilir.

İşlemci biraz taş devrinden kalma değil mi? Giriş seviye bilgisayar topluyorsun koy işte 10100 veya 3100 gibi işlemcileri. Intel de AMD de bu işlemcileri düşük seviye PC'ler için üretiyor. Bu sisteme işlemci var mı var diye takmışlar. İşlemciyi koklatmışlar o derece.

Ekleme: Ucuz olsun diye bileşenlerden kısarsan aldıktan sonra yetersiz gördüğün taraflar olur. Pişman olmak istemiyorsan ya da PC'yi aldıktan sonra şurasını değiştireyim, anakart yükselteyim demek istemiyorsan zararı yok 1 ay daha bekle azıcık eli yüzü düzgün bir şey al.

Sizce 2-3 ay sonra fiyatlar değişir mi yoksa sabit mı kalır
İşlemci biraz taş devrinden kalma değil mi ? Giriş seviye bilgisayar topluyorsun koy işte 10100 veya 3100 gibi işlemcileri. İntel de AMD de bu işlemcileri düşük seviye PC ler için üretiyor. Bu sisteme işlemci var mı var diye takmışlar. İşlemciyi koklatmışlar o derece.
10100f li sistem de 5400TL imiş şimdi gordum

Hocam işlemci çok düşük ekran kartı anakart düşük. RAM 4x2 olsa bile yeter bu sisteme ama klasik giriş seviye bir sistem yani.

Şu anki durumda giriş seviyesi almak bile zorlaştı. Yurt dışında 2000 euroya 3070'li sistem toplanırken burada sistem bile toplanmaz. Durum bu iken mecbur giriş seviyesi almak zorundayız.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı