GTX 1650'li sistem Crysis 50 FPS normal mi?

Gayet normal.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Laptop kullanıyorsunuz ve Crysis gibi bir oyunu oynuyorsunuz.
Oynamaması mı gerekiyor ?

Nedir bu laptop önyargıları ya! Birisi alması gereken performansı alamaz, yardım ister laptop normal derler. Anlamadığım masaüstüne göre %15-20 güçsüz diye oyun da oynamasın insanlar, hakkı 70 FPS olan oyunda 30-40 alıp ya bu laptop mu desinler ? (Bu paragrafı sizin için yazmadım yanlış anlamayın. Genel bir durum olduğu için paylaştım.)

Dizüstü bilgisayarda bu sıcaklıklar normal ve o FPS gerçekten iyi.
Bir oyunu akıcı oynamak için minimum 60 FPS olmalı ama 50'de kötü değil. Bazı insanlar bir oyunda 200 FPS 500 FPS istiyor gerçekten bana göre bir farkı yok. Minimum 60 olmalı.
Benim de dizüstü bilgisayarım vardı i7 7700HQ GTX 1050 4 GB Playerunknown's Battlegrounds da orta ayarlarda işlemci sıcaklığı hep 80'de çalışıyordu ve FPS 25-30'larda. Belki de Casper olduğundan. O zamanlar oyunun optimizasyonu berbattı.
Bende artık Casper'dan elimi ayağımı çektim.
Masaüstünde ise sıcaklık 40 50'lerde ve FPS 60 ve üzeri 60'dan da düşmüyor.
Sıcaklık konusunda en iyisi masaüstü.

Dizüstü bilgisayarda bu sıcaklıklar normal ve o FPS gerçekten iyi.
Bir oyunu akıcı oynamak için minimum 60 FPS olmalı ama 50'de kötü değil. Bazı insanlar bir oyunda 200 FPS 500 FPS istiyor gerçekten bana göre bir farkı yok. Minimum 60 olmalı.
Benim de dizüstü bilgisayarım vardı i7 7700HQ GTX 1050 4 GB Playerunknown's Battlegrounds da orta ayarlarda işlemci sıcaklığı hep 80'de çalışıyordu ve FPS 25-30'larda. Belki de Casper olduğundan. O zamanlar oyunun optimizasyonu berbattı.
Bende artık Casper'dan elimi ayağımı çektim.
Masaüstünde ise sıcaklık 40 50'lerde ve FPS 60 ve üzeri 60'dan da düşmüyor.
Sıcaklık konusunda en iyisi masaüstü.
Peki crysis 1’de crooshair nasıl değiştirebilirim?

Peki Crysis 1’de crooshair nasıl değiştirebilirim?
Oyunda konsolu açıp CON_RESTRICTED 0 yazın sonra HUD_CROSSHAIR yazıp sonuna aşağıdaki hangi Crosshair'i istiyorsanız o sayıyı yazın örnek: HUD_CROSSHAIR 5.
Bilmiyordum değiştirmeyi araştırdım ve sanırım bu doğru.

crosshairs.gif

Geri
Yukarı