GTX 1650S alınır mı?

2. el alın diyorsunuz fakat link bile atamıyorsunuz. Stok sorunu öncesi fiyatların uygun olduğunu biz de biliyoruz.

2. el daha uygun bir kart almanızı öneririm demişim, bunun anlaşılmayacak bir yanı yok. 2500 TL'ye GTX 1650 Super yerine 2. el daha uygun bir kart. Yani bunu tekrar tekrar yazmam mı gerekiyor anlaşılması için? Yokluğun siniri beni ilgilendirmiyor işin açığı.

2. el daha uygun bir kart almanızı öneririm demişim, bunun anlaşılmayacak bir yanı yok. 2500 TL'ye GTX 1650 Super yerine 2. el daha uygun bir kart. Yani bunu tekrar tekrar yazmam mı gerekiyor anlaşılması için? Yokluğun siniri beni ilgilendirmiyor işin açığı.
Kart zaten ikinci el, daha uyguna varsa link bekliyoruz dedim. İlgilendirmiyorsa yazmayabilirsin.

Kart zaten ikinci el, daha uyguna varsa link bekliyoruz dedim. İlgilendirmiyorsa yazmayabilirsin.

Okuduğunu anlamayıp üste çıkmaya çalışman da beni ilgilendiren bir konu değil.

Edit: Daha uygun bir kart demek aynı kartın daha uygunu değil, daha uygun bir kart demektir. Basit basit yenme yenilme davası gerçekten umurumda değil.

Okuduğunu anlamayıp üste çıkmaya çalışman da beni ilgilendiren bir konu değil.

Edit: Daha uygun bir kart demek aynı kartın daha uygunu değil, daha uygun bir kart demektir. Basit basit yenme yenilme davası gerçekten umurumda değil.
Konuyu okumamışsınız öneri yapıyorsunuz, minimum 1060 kalitesinde bir kart istemiş. Ne yapsın 1050ti mı alsın? En iyisi siz öneri yapmayın :).

1650S’ e yakın bir kart bakmak ve iyi bir oyun deneyimi yaşamak istiyorsa minimum RX 470 veya da GTX 970 alınmalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı