GTX 1650S alınır mı?

Gerb28

Picopat
Arkasında duramayacağınız fikirler vermeyin öyleyse.

Burada arkasında durulacak bir fikir yok, 2. el GTX 1060 daha ucuz, gidip bakabilir isteyen. Sanki fikir endoktrine ediyormuş gibi havalara girmenin anlamı da yok. Çok meraklıysan, kendi fikrinin arkasındaysan sen linkleri atar beni haksız çıkarırsın. Yoksa Orta Doğu'nun yenme yenilme zihniyetiyle uğraşacak halim yok.

Murat9834

Centipat
Yer
MSI
Burada arkasında durulacak bir fikir yok, 2. el GTX 1060 daha ucuz, gidip bakabilir isteyen. Sanki fikir endoktrine ediyormuş gibi havalara girmenin anlamı da yok. Çok meraklıysan, kendi fikrinin arkasındaysan sen linkleri atar beni haksız çıkarırsın. Yoksa Orta Doğu'nun yenme yenilme zihniyetiyle uğraşacak halim yok.

Murat9834

Centipat
Yer
MSI
3 gb olanını ve gaming x olmayaynını bulup at, hile hurdaya gerek yok. Tekrar ediyorum, ortadoğunun basit yenme yenilme davasıyla uğraşacak halim yok.
3 GB olan GTX 1650S kalitesinde bir model değil, kötü bir kart :) :).

Gerb28

Picopat
3 GB olan GTX 1650S kalitesinde bir model değil, kötü bir kart :) :).

Fikrini sormadım, 1060 demiş ve 3GB versiyonu da var, uygun fiyatlı olan daha az bilinen markaların ürünleri de var. Şahsi fikirlerini kendine saklayıp 3 GB ve Gaming X olmayanların linklerini atabilirsin. İyi forumlar.

Yeni konular

Yukarı