GTX 1650S i5 9400F sistem icin tavsiyeler

Sistemi aldiktan sonra olur. Battlefield 1 ile ilk denemeyi atarim :D.

Forza'da olsun😉
@Omer Ekmekci1 hocam anakartın soketine dikkat edin söylemeyi unuttum.
.
Bu işlemci hakkında ki diğer bilgiler hocam soket tipi vb yazıyor.
@Omer Ekmekci1
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Forza'da olsun😉
.
Bu işlemci hakkında ki diğer bilgiler hocam soket tipi vb yazıyor.
@Omer Ekmekci1
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Cok tesekkur ettim video ve ekstra bilgilendirme icin. Ama buyuk ihtimalle, i5- 10400F yi degil, i5-10400 u satin alacagim. Cunku sistemi topladigim guvenilir yerde F olan yok ve cok fazla bekleyemem gelmesini (1-2 gun icinde pcyi almam gerekiyor). Anladigim ve arastirdigim kadariyla tek farki i5-10400 un dahili video karti var ki bir bakima avantaj sagliyabilir.

Cok tesekkur ettim video ve ekstra bilgilendirme icin. Ama buyuk ihtimalle, i5- 10400F'yi degil, i5-10400'u satin alacagim. Cunku sistemi topladigim guvenilir yerde F olan yok ve cok fazla bekleyemem gelmesini (1-2 gun icinde PC'yi almam gerekiyor). Anladigim ve arastirdigim kadariyla tek farki i5-10400'un dahili video karti var ki bir bakima avantaj sagliyabilir.

Tamamdır hocam şimdiden hayırlı olsun ama anakarta dikkat edin. Bu arada nereden alacaksınız?

Ilk listede de belirtmistim ana karti. ASUS Prime B365-PLUS, S. 1151, Intel b365.

Tavsiyen varsa, acigim :)

Hocam seçtiğiniz anakart 10400 ile uyumlu değil bu anakart 1151 pin aşağıda gördüğünüz gibi destek listesinde 10400 yok.

Hocam seçtiğiniz anakart 10400 ile uyumlu değil bu anakart 1151 pin aşağıda gördüğünüz gibi destek listesinde 10400 yok.
Dogrudur islemciyi degistirince ayrintiyi kacirmisim. Yeni bir tane secicem o zaman, tavsiyen var mi bu sisteme uygun?

Dogrudur islemciyi degistirince ayrintiyi kacirmisim. Yeni bir tane sececeğim o zaman, tavsiyen var mi bu sisteme uygun?

Hocam 10400 ile uyumlu bütçenize göre herhangi bir anakartı alabilirsiniz. Eklemek istediğim birkaç şey var M.2 yuvası mutlaka olsun ileride M.2 SSD takmak isterseniz sıkıntı yaşamazsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı