Çözüldü GTX 1650S ile G-Sync açılabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

hasann gg

Hectopat
Daha fazla  
NVIDIA 1650S ekran kartım 144Hz 1ms FreeSync monitörüm (DisplayPort ile baglı) son sürüm NVIDIA sürücüm var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Monitörünüzün tam modeli nedir? G-Sync desteği varsa direkt monitörün menüsünden açabilirsiniz. Eğer monitörünüzde G-Sync yerine FreeSync varsa bu rehberden yararlanarak G-Sync açabilirsiniz.
Monitörünüzün tam modeli nedir? G-Sync desteği varsa direkt monitörün menüsünden açabilirsiniz. Eğer monitörünüzde G-Sync yerine FreeSync varsa bu rehberden yararlanarak G-Sync açabilirsiniz.

Çözüm
Gpr271ms şimdi diyeceksiniz çok kötü monitör ama ben memnunum gayet iyi ama 300 FPS aldıgım için oyun takılıyor gibi oluyor normal bu da.

Gpr271ms şimdi diyeceksiniz çok kötü monitör ama ben memnunum gayet iyi ama 300 FPS aldıgım için oyun takılıyor gibi oluyor normal bu da.
Eğer monitörünüzde G-Sync yerine FreeSync varsa bu rehberden yararlanarak G-Sync açabilirsiniz.
Bu rehberde bulunan adımları takip ederek açabilirsiniz.

Şu an G-Sync menüsü geldi oldu mu şimdi?

Dosya Ekleri

• 413131.PNG
    413131.PNG
    49,5 KB · Görüntüleme: 21
Girdim oyuna sıfır takılma ve aşagıda gecikme düşürür yazıyor doğru mu (bir de ben denememiştim hiç olmaz diye ama oldu. Ben hep böyleyim olmaz falan diyorum.)

Yeni konular

Geri
Yukarı