GTX 1650S sistem oyunlarda görüntü gidiyor

bozkurtkaan

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben 2 gün önce yeni bilgisayar aldım. Ekran kartım GTX 1650 Super. Görüntüyü VGA to HDMI aparatı aracılığıyla yapıyorum. Ama bazen oyunlarda görüntü kesiliyor ve sonra gelmiyor. Aparat yanmıştı. Yeni aparat aldım. Şimdi tekrar gitti. Ama PC'yi kapatım kabloyu sök tak yaptığımda geri düzeldi. Farklı VGA kablosuyla da denedim sonuç aynı. Ve önceden ekranım 1920X1080 desteklerken artık 1280X1024'e kadar çıkartabiliyorum. Driverları silip tekrar yükledim sonuç hala aynı. Yardımınıza ihtiyacım var.

HDMI kablosu ile televizyona bağlamayı dener misin? Televizyonda sıkıntı yaşamazsan sıkıntı dönüştürücüdedir.
3 farklı dönüştürücüyle denedim hepsinde görüntü başta geliyor sonradan kesildi. Şu an vatandan aldıgımda kesildi tak çıkar yaptığımda çalıştı.

Güç kaynağınız yetersiz geliyor olabilir. Ya da ısınmadan kaynaklı olabilir, AIDA64 ile test eder misin?

Ya da ekran kartını çıkarıp tekrar takmayı dene. Çıkarmışken tozunu al, temizle.

Merhaba arkadaşlar ben 2 gün önce yeni bilgisayar aldım. Ekran kartım GTX 1650 Super. Görüntüyü VGA to HDMI aparatı aracılığıyla yapıyorum. Ama bazen oyunlarda görüntü kesiliyor ve sonra gelmiyor. Aparat yanmıştı. Yeni aparat aldım. Şimdi tekrar gitti. Ama PC'yi kapatım kabloyu sök tak yaptığımda geri düzeldi. Farklı VGA kablosuyla da denedim sonuç aynı. Ve önceden ekranım 1920X1080 desteklerken artık 1280X1024'e kadar çıkartabiliyorum. Driverları silip tekrar yükledim sonuç hala aynı. Yardımınıza ihtiyacım var.
Monitörün desteklediği çözünürlük nedir ?

Geri
Yukarı