GTX 1650S sistemde FPS düşüşü oluyor

kdrfthozdf

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Zamanınızı almak istemiyorum. GameGaraj'dan Neo 5A kasasını GTX 1650 Super özelleştirmesiyle aldım ancak sorun GTA 5'te kullanım değeri düşüp droplar... 8 GB RAM'den galiba. Düşük ayarlarda da denedim, bu sefer GPU %50 işlemci de %50 gene drop. Başka PUBG Lite'ta baktım, orada sıkıntı yok. Orada da GPU %94 95 86 oluyor, işlemci aynı. Anlayamadım gitti. Yardımcı olabilecek varsa yardım edebilir mi? Mustaribim bu durumdan.

Bu aralar 1650 driverlerinde sorun var sanırsam. Bazı arkadaşlarda sorun yaşıyor. Yeni driver çıktıktan sonra yenisi kurun. Sonrasında hala sıkıntı varsa konu açarsınız.

DÜZELTME 1: İşlemciniz nedir? Birde raminizi arttırırsanız daha iyi performans alabilirsiniz.

DÜZELTME 2: İşlemciniz sanırsam Ryzen 5 1600F. Ekran kartınızla işlemciniz oyunlarda ultra ayarlarda biraz darboğaz yapıyor olabilir. Ultra ayarlardan bir alt ayara indirip deneyin. @kdrfthozdf

1920x1080 ama TV gibi bir şey yani. İşlemcim R3 3100 darboğaz imkansız ne olur darboğaz demeyin şimdi Flight Simulator gibi ağır oyun indirip bakacağım belki ekran kartı kendini zorlamak istemiyorda olabilir yani çünkü ayar yükseltince CPU sabit GPU kullanımı artıyordu ama işte ben tam yük çalışsın 90 alacaksam 100 alayım diyorum.

Geri
Yukarı