GTX 1650'ye işlemci ve anakart önerisi

• Konuyu başlatan eIu
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 2B

eIu

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, GTX 1650'ye uygun bir işlemci ve anakart önerilerinizi istiyorum. Bir tane var aklımda ama iyi olmayabilir.

Düşündüğüm işlemci şu ama darboğaz yapar mı ya da taşıyabilir mi emin değilim. Bir de ekran kartı markası olarak bunu seçtim ama daha iyi GTX 1650 markaları varsa önerirseniz sevinirim.

Ekran kartı da bu. Önerilerinizi bekliyorum. Her yardım eden kişiye teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, GTX 1650'ye uygun bir işlemci ve anakart önerilerinizi istiyorum. Bir tane var aklımda ama iyi olmayabilir.

Düşündüğüm işlemci şu ama darboğaz yapar mı ya da taşıyabilir mi emin değilim. Bir de ekran kartı markası olarak bunu seçtim ama daha iyi GTX 1650 markaları varsa önerirseniz sevinirim.

Ekran kartı da bu. Önerilerinizi bekliyorum. Her yardım eden kişiye teşekkür ederim.

Bütçeniz nedir?

ASUS Dual'e o kadar para vermeni önermem, işlemciye gelecek olursak 10400F rahat yetecektir 11600k ya gerek yok bence.

Ryzen 5 2600 veya i5 10400F alabilirsin. Düşündüğün işlemci darboğaza neden olabilir.

Bunu al. İşlemci olarak da i5 10400F ve H410M alabilirsin. Vatan da şu an 1279TL.

Ryzen 5 1600 af kullanıyorum, ekran kartı msi gtx 1650 ventus xs oc. GTA5, RDR2 gibi oyunlarda işlemci kullanımı %20-30 arası oluyor, ekran kartı %99 çalışıyor. Stok fan kullanıyorum boşta 35 derece oyunlarda 55-60 derecede çalışıyor. 1000 tl gibi bir fiyatı var bence fiyatına göre çok iyi bir işlemci, tavsiye ederim.

Geri
Yukarı