GTX 1660 7663 TL

@çokdüşünenbiri O kadar yoğunluk arasında nasıl bir müdahale bekliyorsunuz anlamıyorum. Her açılan indirim konusu için tek tek fiyat takibi mi yapalım? Eğer başlığın veya başka bir şeyin yanlış olduğunu düşünüyorsanız raporlayın, değiştirelim.
Değiştirmeniz de kâfi. Memnuniyetle raporlarım.

Bu konuyu da raporlamıştım ama fiyat hâlâ aynı. Bunu düzeltirseniz iyi olur. Dönüş için teşekkürler tekrardan.

Düzenleme: İlan zaten 2'ye katlamış güncel olarak böyle de kalabilir.

Aynen herif 3070 gücünde kartı 1200 dolara satışa çıkarıcaklar biride gelip onu alacak :D
Zaten dönüp dolaşıp dediğime geldin. Bana kudurmuşsun gibi geldi. Emoji spamlamalar falan. Forumu çok bilmiyorsun galiba ama emoji atınca bir yere varamıyorsun. Bak ben düzgünce anlattım anlamamak isteyen sen oldun. Bence daha fazla saçmalama da o kadar insanın gözü önünde küçük düşme.

Zaten dönüp dolaşıp dediğime geldin. Bana kudurmuşsun gibi geldi. Emoji spamlamalar falan. Forumu çok bilmiyorsun galiba ama emoji atınca bir yere varamıyorsun. Bak ben düzgünce anlattım anlamamak isteyen sen oldun. Bence daha fazla saçmalama da o kadar insanın gözü önünde küçük düşme.
Olay şu ki akıllı herhangi satıcı o kartı 1200 dolara vermez sıkıntı orda. Bunu anlayamayıp küçük düşen sensin ve ayrıca aynı senede açmısız forum üyeliğini senden mi öğrenicem forumu?

Son düzenleme:
Olay şu ki akıllı herhangi satıcı o kartı 1200 dolara vermez sıkıntı orda. Bunu anlayamayıp küçük düşen sensin ve ayrıca aynı senede açmısız forum üyeliğini senden mi öğrenicem forumu?
Hocam ciddi akıl sağlığı problemlerin var galiba. O adam geçmişte o kartı 1100 dolara almıştır. Gidip de 800 dolara satmaz satamaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı