GTX 1660 için 1300 TL monitör önerisi

Rapun34

Femtopat
Selam arkadaşlar.
GTX 1660 Super ekran kartım var. Genelde yüksek sistem gerektirmeyen oyunlar oynuyorum LoL CS:GO gibi.
Ekran kartım NVIDIA G-SYNC monitörlerde bütçemi aştığından dolayı sormak istediğim sizce 144 Hz monitör FreeSync monitör alırsam görüntü yırtılmalarını fark rahat fark edilebilecek düzeyde olur mu veya oyunlarda FPS limitini sistemin alabildiği FPS'ye sabitlersem bunun önüne geçebilir miyim?
24 inç 144 Hz monitör arıyorum 1300 TL bandında birkaç monitör buldum.

Samsung monitörü MediaMarkt'ta yakından gördüm ekran görüntüsü renkler çok hoştu ama satıcı sürekli monitörü gömüp beni LG ve Lenovo'ya yönlendirdi.

Önerilerinizi almak istiyorum teşekkürler.
Not: Curved monitör hiç kullanmadım bu yüzden denemek istiyorum.

Selam arkadaşlar.
GTX 1660 Super ekran kartım var. Genelde yüksek sistem gerektirmeyen oyunlar oynuyorum LoL CS:GO gibi.
Ekran kartım NVIDIA G-SYNC monitörlerde bütçemi aştığından dolayı sormak istediğim sizce 144 Hz monitör FreeSync monitör alırsam görüntü yırtılmalarını fark rahat fark edilebilecek düzeyde olur mu veya oyunlarda FPS limitini sistemin alabildiği FPS'ye sabitlersem bunun önüne geçebilir miyim?
24 inç 144 Hz monitör arıyorum 1300 TL bandında birkaç monitör buldum.

Samsung monitörü MediaMarkt'ta yakından gördüm ekran görüntüsü renkler çok hoştu ama satıcı sürekli monitörü gömüp beni LG ve Lenovo'ya yönlendirdi.

Önerilerinizi almak istiyorum teşekkürler.
Not: Curved monitör hiç kullanmadım bu yüzden denemek istiyorum.
Az satılan ürünleri satırlarsa o ürünlerden daha fazla prim alıyorlar satıcı arkadaşlar o yüzden. Samsung fena durmuyor.

İçlerinden Samsung olan modeli almanı tavsiye ederim. 4 ms olması dışın da kötü bir yanı yok. Eğer profesyonel oyuncu değilseniz farkı anlamanız zor.

Cbox 2380ZF 23.8" 1 MS 144 Hz HDMI+DP Full HD LED Monitör Fiyatları ve Özellikleri ben bu monitörü buldum sen daha iyilerini bulabiliyorsan onları alabirsin

Bu fiyatlara Samsung gibi bir markanın kaliteli bir ürününü almak varken CBOX gibi dandik bir markanın kalitesiz ürününü almak mantıksız.

direk
Cbox 2380ZF 23.8" 1 MS 144 Hz HDMI+DP Full HD LED Monitör Fiyatları ve Özellikleri ben bu monitörü buldum sen daha iyilerini bulabiliyorsan onları alabirsin
cbox monitörleri gördüm bende ama pek kaliteli olduğunu duymadım önerin için teşekkürler
İçlerinden Samsung olan modeli almanı tavsiye ederim. 4 ms olması dışın da kötü bir yanı yok. Eğer profesyonel oyuncu değilseniz farkı anlamanız zor.

Bu fiyatlara Samsung gibi bir markanın kaliteli bir ürününü almak varken CBOX gibi dandik bir markanın kalitesiz ürününü almak mantıksız.
peki teşekkür ederim nvdia ekran kartıyla gözle görülücek sorunlar çıkarırmı sizce
yani demek istediğim ekran yırtılmaları vs çok rahatsız edermi yoksa 75 hz 1 ms almak dahamı mantıklı olur
Arkadaşlar bu gün media markt'a gittim samsung olan monitörü almak için ama vazgeçtim renkler çok canlı herşeyi güzel ancak masaya elimi hafif bıraktığımda bile monitör çok sallanıyor yani mouseyi kaydırırken sürekli ekran sallanıcak başka bir alternarif buldum
GameBooster 23.6" GB-2461CF 1ms 144hz HDMI,DisplayPort FreeSync Curved Gaming Monitör
144 hz 1 ms va panel
Bi fikriniz varmı

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı