GTX 1660 Sistem Her Oyunu Oynatır mı?

Yanlış bilgi
1660 OC Ventus 6 GB, 32 GB RAM, DDR3 i7 4790 bir sistemim var sizce oynatmayacağı oyun var mı?

Hocam günümüzde her oyunu oynatır fakat yüksekte değil. Yüksek sistem isteyen Witcher 3 gibi düşük de oynatır. Onun dışında her oyunu oynatır diye tahmin ediyorum.

Artı -2 Eksi
Bu soru sizin tercihlerinize bağlıdır. Bu sistem ile örnek olarak CS:GO oyununda 200 FPS alabilirsiniz ancak 8K çözünürlükte oynamayı denerseniz 30 FPS bile alamazsınız. Onun haricinde en yüksek sistem gereksinimine sahip oyunları bile düşük ayarlarda ve çözünürlükte oynayabilirsiniz.

Hocam günümüzde her oyunu oynatır fakat yüksekte değil. Yüksek sistem isteyen Witcher 3 gibi düşük de oynatır. Onun dışında her oyunu oynatır diye tahmin ediyorum.
Darboğaz olmadığı sürece onu da Ultra' da oynatır.

Ne anlatıyorsun acaba. Bende GTX1050ti var ben yüksek ayarlarda oynadım Witcher3'ü GTX1660 neler yapar. İyi üfürmüşsün.

Darboğaz olmadığı sürece onu da Ultra'da oynatır.

Emin değilim belki de onu da oynatabilir.
Ne anlatıyorsun acaba. Bende GTX1050 Ti var ben yüksek ayarlarda oynadım Witcher3'ü GTX1660 neler yapar. İyi üfürmüşsün.

Hocam ben her saniye PC toplayıp test edemiyorum. Benim 10 yıllık laptopum var bir öneri yapmakta ya da karar vermekte zorlanıyorum. Lütfen.

Emin değilim belki de onu da oynatabilir.

Hocam ben her saniye PC toplayıp test edemiyorum. Benim 10 yıllık laptopum var bir öneri yapmakta ya da karar vermekte zorlanıyorum. Lütfen.
Bilmediğiniz emin olmadığınız şeyler yazmayın o zaman. 1660 bütün oyunları Ultra ayarda oynatır.

Geri
Yukarı