GTX 1660 Super 10.499,89 ₺

Mining için değişebilir yoksa oyun için neredeyse aynı fiyata RX 6600 de bulunuyor.

Dostum Mining'den hiç anlamam ama. Şimdi anladığım doğru mudur?

GTX1660 Super RTX3060'a göre MH/s kazımı daha mı iyi yani?

Arkadaşlar bu konu dertleşme ya da 'indirim mi bu? Aha burada daha ucuzu var ' diye laf sokmaya çalışıp çok daha pahalısının linkini atıp rezil olma konusu hiç değil, 2 hafta sonra zaten bu fiyatlara bulamayacağımızı biliyoruz, ihtiyacı olan gidip 9000 verip ikinci el alacağına sıfır alsın . Rica ediyorum.

2000 daha ekleyip RTX 3070 alsın o zaman, o daha mantıklı :)

Ama şimdi 1660S ile RTX3060 arasında uçurum fark var bile diyebilirim...

3 nesil fark, VRAM yükseltilmiş, RTX olmuş :D(yeni teknolojiler barındırıyor.)

Ama sizin dediğinizde mantıklı olabilir.

Mining için değişebilir yoksa oyun için neredeyse aynı fiyata RX 6600 de bulunuyor.

Hocam burda gereksiz yorum yapacakları elemek için yazdım mininig için düşünen varsa diye bulunduğum ilde iki tane sistem için anlaştım bugün 1660S'li biri garantili diğeri garantisiz ikisi de ekran kartlarına anlaştığımız fiyatı yazdı biri sattı :D
MH/s olarak daha iyi değil diye biliyorum ama güç tüketim ve ısınma farkları olabilir.
Hynix'ler ortalama aynı 3060 ile Mod atmak gerekiyor tabii.

Hocam burda gereksiz yorum yapacakları elemek için yazdım mininig için düşünen varsa diye bulunduğum ilde iki tane sistem için anlaştım bugün 1660S'li biri garantili diğeri garantisiz ikisi de ekran kartlarına anlaştığımız fiyatı yazdı biri sattı :D

Orası öyle tabii ki. Örneğin 5700 XT ile 6600 XT yakın oyun performansı verse de 5700 XT çok daha değerli bir kart piyasada.

Yeni konular

Geri
Yukarı