Çözüldü GTX 1660 Super BIOS'ta ve Aygıt Yöneticisinde görünmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

seruh4tsu

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar; yeni satın aldığım Gigabyte GTX 1660 Super 6 GB GDDR6 ekran kartım, bir sürü şey denememe rağmen Aygıt Yöneticisi'nde gözükmüyor. Denediğim işlemler:

• Her türlü driver işlemi (NVIDIA, Driver Boost, Slimdriver vs.)
  • Soketleri değiştirmek
  • BIOS pilini çıkarıp takmak
  • BIOS'u default hale getirmek
  • Önceki driverları silmek
  • Format atmak
  • Bilgisayar özellikleri sekmesinden devmgr… komutu ve gizli aygıtları gösterme
Bunların tümünü denememe rağmen sadece “Temel Görüntü Bağdaştırıcısı” gözüküyor. Hatta denemiş olmak için aygıtı devre dışı bile bıraktım fakat bir şey değişmedi çünkü monitör zaten görüntüyü onboard karttan değil, benim yeni aldığım ekran kartından alıyor.

Olası yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Anakartım: MSI Z370 PRO

Bu yazılımların hepsini silin ve DDU ile sürücünüz kaldırın. Sonrasında tekrar yükleyin.

Ek güç beslemesini yaptığınıza emin olun.
DDU da denendi, eklemeyi unutmuşum kusura bakmayın.
Kart ikinci el mi? Temel görüntü bağdaştırıcısındaki yazan kod ne?
Kart 0, herhangi bir kod yok. Aygıt düzgün çalışıyor durumda; tek sıkıntım şu an görüntü alıyor olduğum karta herhangi vir şekilde driver yükleyemiyor olmam. Temel görüntü bağdaştırıcısını kaldırsam bile benim sorunum ile bir bağlantısı yok zaten.
Merhabalar; yeni satın aldığım Gigabyte GTX 1660 Super 6 GB GDDR6 ekran kartım, bir sürü şey denememe rağmen Aygıt Yöneticisi'nde gözükmüyor. Denediğim işlemler:

• Her türlü driver işlemi (NVIDIA, Driver Boost, Slimdriver vs.)
  • Soketleri değiştirmek
  • BIOS pilini çıkarıp takmak
  • BIOS'u default hale getirmek
  • Önceki driverları silmek
  • Format atmak
  • Bilgisayar özellikleri sekmesinden devmgr… komutu ve gizli aygıtları gösterme
Bunların tümünü denememe rağmen sadece “Temel Görüntü Bağdaştırıcısı” gözüküyor. Hatta denemiş olmak için aygıtı devre dışı bile bıraktım fakat bir şey değişmedi çünkü monitör zaten görüntüyü onboard karttan değil, benim yeni aldığım ekran kartından alıyor.

Olası yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Anakartım: MSI Z370 PRO
Sorunu çözdüm. İlgilenen herkese teşekkürler.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı