GTX 1660 Super ile 1080P oyun oynanır mı?

Yorumlara bak, boşuna RTX 3000 serisine para veriyormuşuz, keşke GTX 1660S alsaydık ya.
Oyundan oyuna değişir. 2016 ve öncesi oyunlarda 2K'da 30 FPS verebilir. Ama sonrasındaki oyunlarda 1080p'de yüksek ayarlarda 30 fps'e kadar düşer. Ha bi de işin abartısı:)

4K 30 FPS oynatıyor. Kasma derdi olmayan birisine bu kart 4K için yine fena değil gibi ama gereksiz olur. 1080p için gayet güzel.
Aynen 4K 30 FPS oynatıyor. :D Aç Cyberpunk oyna bakalım 4K ultrada. GTA 5'te 4K ultra aç oyna bakayım. GTA 5 4K'de alacağın FPS'yi söyleyeyim sana, 13 FPS.

Aynen 4K 30 FPS oynatıyor. :D Aç Cyberpunk oyna bakalım 4K ultrada. GTA 5'te 4K ultra aç oyna bakayım. GTA 5 4K'de alacağın FPS'yi söyleyeyim sana, 13 FPS.
05:19
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Yorumlara bak, boşuna RTX 3000 serisine para veriyormuşuz, keşke GTX 1660S alsaydık ya.
Ek olarak RTX 3000'in gücünü sınayacak oyun daha çıkmadı. Yani Ultrada, RTX ve DLSS Kalite açık bir şekilde yüksek FPS alma fantezileri dışında şu anda benim gözümde 2000 serisinden farksız. Tabii şimdilik.

05:19

MSAA X2, TXAA off. Güzel ultraymış, ultra ayarı olanlar very high. Advanced Graphics tamamen kapalı. Fake videolara inanmaya devam. Aynı ekran kartını kullandım, kime ne kanıt atıyorsun. :ROFL:

1620649936164.png

1620649949434.png

MSAA X2, TXAA off. Güzel ultraymış, ultra ayarı olanlar very high. Advanced Graphics tamamen kapalı. Fake videolara inanmaya devam. Aynı ekran kartını kullandım, kime ne kanıt atıyorsun. :ROFL:

Eki Görüntüle 1016766
Eki Görüntüle 1016769
Ben sadece 4K çözünürlükten bahsediyorum. Gelişmiş grafiklerden bahsetmiyorum.
Sadece Çözünürlük: 3840x2160 olayı. Amacım tartışmak değil
''4K çözünürlük' denen olayı ''tüm grafik ayarlarını tavana çekme'' olayı sanmaya devam edin. Böyle devam.
Grafik ile çözünürlük kavramlarını ayırt edemiyorsunuz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı