GTX 1660 Super sistem ne kadar eder?

400'e satmanız imkansız. 4te1 oranda değer kaybediyor. En fazla 200'e gider.

Kütüphanemde;
CS:GO Prime Status Upgrade.
Witcher 3 GOTY Edition.
Witcher 1
Witcher 2.
Total War warhammer 2.
HOI4
EU4.
Batman oyunlarının hepsi.
Dishonored.
Metal Gear Solid 5 ground zeroes
Metal Gear Solid 5 Phantom Pain.
PUBG.
Amon us.
Tomb Raider 2013.
Mortal Kombat 11.
Company of Heroes 2 Master Collection.
Outlast oyunlarının hepsi fazladan birinde DLC vardı.
Sleeping dogs.
Euro Truck Simulator 2.
Payday 2.
Metro Last Light Redux.
Kingdom come deliverence.
Spec Ops The Line.
Layers of Fear.
PES 2021.
Red Dead Redemption 2.
Sea of Thieves var. Bunlar için sadece 200 TL mi eder yani. Keşke direkt hesap satın alsaydım :D.

Kütüphanemde;
CS:GO.
Witcher 3 GOTY Edition.
Witcher 1
Witcher 2.
Total War warhammer 2.
HOI4
EU4.
Dishonored.
PUBG.
Amon us.
Tomb Raider 2013.
Mortal Kombat 11.
Sleeping dogs.
Euro Truck Simulator 2.
Payday 2.
Metro Last Light Redux.
Spec Ops The Line.
Layers of Fear.
PES 2021.
Red Dead Redemption 2.
Sea of Thieves var. Bunlar için sadece 200 TL mi eder yani. Keşke direkt hesap satın alsaydım :D.
Evet bence de saçma ama yapacak bir şey yok. Piyasa bu şekilde işliyor. 200 bile zor hatta.

Umarım güzel bir fiyata satarsınız ama satmaya değmiyor. Eğer satamazsanız yok fiyatına vereceğinize hesabı elinizde tutun. İleride lazım olur.

Evet bence de saçma ama yapacak bir şey yok. Piyasa bu şekilde işliyor. 200 bile zor hatta.

Umarım güzel bir fiyata satarsınız ama satmaya değmiyor. Eğer satamazsanız yok fiyatına vereceğinize hesabı elinizde tutun. İleride lazım olur.

Dostum sadece Red Dead Redemption 2 200 lira zaten 200 liraya vereceğime hiç vermem daha iyi. Şu anki indirimlerle kütüphanemdeki oyunları almaya kalktığımda 750 lira ediyor zaten. Piyasası yok demek ki.

Dostum sadece Red Dead Redemption 2 200 lira zaten 200 liraya vereceğime hiç vermem daha iyi. Şu anki indirimlerle kütüphanemdeki oyunları almaya kalktığımda 750 lira ediyor zaten. Piyasası yok demek ki.
Haklısınız. Dediğim gibi. 350-400 TL'ye satarsanız bu iyi bir rakam. Onun altına satmaya değmez. O fiyata satabileceğinizi düşünmüyorum. 192 oyunlu steam hesabım var. Ben hesap yaptığımda 600 TL çıkıyor. Oyunları toplasam 4.000 TL'den fazla oyun var. Ne yazık ki bu şekilde..

4000 diye sallayayım.
Kütüphanemde;
CS:GO Prime Status Upgrade.
Witcher 3 GOTY Edition.
Witcher 1
Witcher 2.
Total War warhammer 2.
HOI4
EU4.
Dishonored.
PUBG.
Amon us.
Tomb Raider 2013.
Mortal Kombat 11.
Sleeping dogs.
Euro Truck Simulator 2.
Payday 2.
Metro Last Light Redux.
Spec Ops The Line.
Layers of Fear.
PES 2021.
Red Dead Redemption 2.
Hesap satış işinde hesapların geri alınma durumunun güvencesi olmadığından dolayı bile edeceği fiyat acayip düşüyor. Alacak olan Red Dead Redemption için alır herhalde. 400'e alıcı bulman zor. Uğruna hesap alacak 2-3 oyun var.

Son düzenleme:
Kankam akrabalarımın yarısı yurtdışında 2 aya birbiri geliyor zaten Türkiye'ye. Xbox Series S düşünüyorum Full HD monitör yeterliymiş zaten onun için ayrıca bir TV veya monitör masrafına da girmek istemiyorum. Ayrıca 300 Euro şu anki kurla beraber 2800 liraya falan geliyor fiyatı.

Kanka şöyle bir şey var ama haberin olsun. O konsol büyük ihtimalle nesil sonuna kadar 60FPS veremeyecek.

Kanka şöyle bir şey var ama haberin olsun. O konsol büyük ihtimalle nesil sonuna kadar 60FPS veremeyecek.

Verir kanka nasıl veremesin :D. Şu an zaten 1080P 120 FPS'e kadar verebiliyor ki konsola özel optimizasyon durumu da var işin içinde. Önceki nesillere bakıldığı zaman taahhüt ettikleri FPS'i verememe durumu yaşanmamış. Sadece oyunların optimizasyonu kötü olursa başta veremez ama güncellemelerle yine verir bence. 4K'yı hedeflese haklısın söylediklerinde ama 1080P hedefliyor konsol.

Verir kanka nasıl veremesin :D. Şu an zaten 1080P 120 FPS'e kadar verebiliyor ki konsola özel optimizasyon durumu da var işin içinde. Önceki nesillere bakıldığı zaman taahhüt ettikleri FPS'i verememe durumu yaşanmamış. Sadece oyunların optimizasyonu kötü olursa başta veremez ama güncellemelerle yine verir bence. 4K'yı hedeflese haklısın söylediklerinde ama 1080P hedefliyor konsol.

Kanka verir ama kalite modunda veriyorsa performans modunda vermeye başlayacak. Ve çoğu firma optimizasyonu ana akım konsola yapacak. Rahat 3-4 sene verir. Xbox özel oyunları hep 60FPS çalışır ama diğer oyunlar aynı FPS değerlerini yıl geçtikçe daha downgrade ederek verecek. Yani önceden işte 4xmsaa açık bir şekilde verirken MSAA kapalı biçimde verecek. Ya da 900P'den upscale etmeye başlayacak. 2K vaadinin uzun süreli olduğunu hiç düşünmüyorum. Ama 1080P dediğim gibi neredeyse kayıpsız biçimde 4 sene 60FPS verecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı