GTX 1660 Super sistemde FPS yüksek ama akıcı değil

İşletim sistemi
Windows 10

ygtslck01

Hectopat
Daha fazla  
RAM
16GB Crucial CL15 3000MHz
SSD veya HDD modeli
CS3030 XLR 8 PNY
Ekran kartı
Inno3D GTX 1660S
Anakart
Biostar H410MH
İşlemci
i3-10100F
Başlıktaki gibi, adamlar daha ekrana gelmeden sorun yok fakat geldiklerinde kasmaya başlıyor. Oyun kasıyor ve akıcılık gidiyor fakat FPS yüksek.

Son düzenleyen: Moderatör:
ASUS monitörünüzdeki ayarlar. 77 FPS, 165Hz için sorun olabilir. CS:GO için başlatma komutlarında -freq 165 olduğundan emin olun.

Oyunlar 165 Hz'de çalışıyor CS:GO'da baktım mat_info kodu ile 165 Hz'de çalışıyor oyunum çarşamba günü 1050 Ti ile deneyeceğim eğer sorun düzelir de sorunum ekran kartındadır değil mi? Fakat düzelmezse bilmiyor servise göndereceğim ve evin elektriğinden şüphelendiğim için regülatör alacağım.
ASUS monitörünüzdeki ayarlar. 77 FPS, 165Hz için sorun olabilir. CS:GO için başlatma komutlarında -freq 165 olduğundan emin olun.

Dostum şöyle ilginç bir muhabbet var CS:GO'da adamlar b gelmeden b geleceklerini anlıyorum oyunumda FPS droplar başlıyor hafif ve cidden oyunun akıcılığı gidiyor 60 Hz gibi oluyor fare falan ağırlaşıyor.

@ygtslck01 FPS ve droplarınız dışında aşırı bir bulanıklık var. NVDIA sürücü güncellemeyi denediniz mi? Modele göre birde sürücü güncellemeyi dener misiniz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı