GTX 1660 Super sistemde oyun akıcı değil

ygtslck01

Hectopat
Daha fazla  
RAM
16 gb crucial cl 15 3000 mhz ram dual
SSD veya HDD modeli
cs 3030 xlr 8 pny
Ekran kartı
1660 super inno3d
Anakart
h410mh biostar
İşlemci
i310100f
Başlıktaki gibi oyunum akıcı değil denemediğim şey kalmadı. Driver güncel monitör 165 Hz ve seçili her oyunda aynı akıcı değil ve FPS düşmesi lag ve şu videoları bırakıyorum CS1 adlı video oyun akıcı ve istediğim gibi ama 5V5 de böyle değil CS2 adlı video ise oyunun akıcılık sorunun ve fare lagının ağırlaşmasının zirve yaptığı video yardım edin gına geldim ve (bu sorunu çözene Steam knife verilecektir son derece ciddiyim bıktım artık.)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
UPS denedim fakat topraklama yoktu o zaman odada UPS adamakıllı çalışmadı ama o zaman bir şey değişmemişti hem de Online UPS'du fakat dediğim gibi evde topraklama yoktu.

Son düzenleme:
Yarın deneyeceğim haber ederim. Gelip gitmeside tuhaf psikolojik olabilir mi peki?
Şu sorunu çözene para vereceğim nasıl nalet bir problem bu.

Bende dedim dostum çözene Steam knife veya glove verilecek. En sonunda bu haziran servise göndereceğim gamegaraja anlattım derdimi oyunlar akıcı değil input lag tarzı mide bulandırıcı bir kasma var ama FPS 250 300 onlar dedi kargolatıp gönderin bakalım ben en kötü öyle yapacağım ama büyük ihtimal bu sorun RAM güç kaynağı veya anakart yüzünden oluyor işlemci veya ekran kartı olcağını sanmıyorum ben farklı ekran kartı ile denedim sorun aynı idi biraz daha akıcı gibi oldu ama mouse ağırlı falan tam geçmemişti düzelmedi yani belki de güç kaynağı kablolarından kaynaklı güç kaynağı sorunudur bilmiorum yani ama benimle aynı RAM'i ve anakartı kullanan arkadaşlarda var yaşayan bu sorunu H410 BIOSTAR ve Crucial RAM'ler. Monitöre gelecek olursak benim aynı marka modeli kullanan arkadaşım var onda kasma falan olmuyormuş öyle dedi akıcı dedi oyunum yani monitörü eledim onun için ama olurda kasa servisden geldiğinde sorun çözülmesse o zaman monitöre veya kablolara yönelicem.

Adsız.png

Ölçeklendirmeyi ekran yaptınız mı?

Yarın deneyeceğim haber ederim. Gelip gitmeside tuhaf psikolojik olabilir mi peki?
Şu sorunu çözene para vereceğim nasıl nalet bir problem bu.
Psikolojik olmadığından eminim ben pcyi başka yerde test ettim sorunsuz çalışıyordu elektrikten kaykanlandığına eminim. Emi/rfi olarak geçiyor sorun araştırabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı