GTX 1660 Super sistemde oyun akıcı değil

ygtslck01

Hectopat
Daha fazla  
RAM
16 gb crucial cl 15 3000 mhz ram dual
SSD veya HDD modeli
cs 3030 xlr 8 pny
Ekran kartı
1660 super inno3d
Anakart
h410mh biostar
İşlemci
i310100f
Başlıktaki gibi oyunum akıcı değil denemediğim şey kalmadı. Driver güncel monitör 165 Hz ve seçili her oyunda aynı akıcı değil ve FPS düşmesi lag ve şu videoları bırakıyorum CS1 adlı video oyun akıcı ve istediğim gibi ama 5V5 de böyle değil CS2 adlı video ise oyunun akıcılık sorunun ve fare lagının ağırlaşmasının zirve yaptığı video yardım edin gına geldim ve (bu sorunu çözene Steam knife verilecektir son derece ciddiyim bıktım artık.)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Sorunum takılma değil ama zaten benim oyunum ve farem akıcı değil o zaman kablodamı sorun var? Monitörü kullanan arkadaşım var o akıcı oynuyorum diyor bana.

Hocam aynı monitör ve kablo ile arkadaşınızın bilgisayarında oynamayı deneme şansınız var mı?

Hocam başka çözüm yolu aklıma gelmedi bir arkadaşımda sizin gibi ortlama bir sistem toplamıştı ve oyunlarda alması gerektiği FPS'in altında kalıyordu ilk dediğim yol ile çözmüştü. Parçaları sökmeyide eskiden yabancı bir forumda size benzer bir sorun ile karşılaşan birinin böyle çözdüğünü okumuştum.

Parçaların hepsini söküp birkaç saat bekleyip tekrar takabilir misiniz?

Hocam başka çözüm yolu aklıma gelmedi bir arkadaşımda sizin gibi ortlama bir sistem toplamıştı ve oyunlarda alması gerektiği FPS'in altında kalıyordu ilk dediğim yol ile çözmüştü. Parçaları sökmeyide eskiden yabancı bir forumda size benzer bir sorun ile karşılaşan birinin böyle çözdüğünü okumuştum.

FPS sorunum yok benim ama denerim bir ara
Monitörde Free-Sync özelliği varsa açıp dener misin? Bir de Windows ayarlarında 165 Hz seçili değil mi?

G-SYNC var açık kapalı durum aynı denedim hatta G-SYNC açınca droplar artmaya başlıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı