GTX 1660 Super sistemde oyun akıcı değil

ygtslck01

Hectopat
Daha fazla  
RAM
16 gb crucial cl 15 3000 mhz ram dual
SSD veya HDD modeli
cs 3030 xlr 8 pny
Ekran kartı
1660 super inno3d
Anakart
h410mh biostar
İşlemci
i310100f
Başlıktaki gibi oyunum akıcı değil denemediğim şey kalmadı. Driver güncel monitör 165 Hz ve seçili her oyunda aynı akıcı değil ve FPS düşmesi lag ve şu videoları bırakıyorum CS1 adlı video oyun akıcı ve istediğim gibi ama 5V5 de böyle değil CS2 adlı video ise oyunun akıcılık sorunun ve fare lagının ağırlaşmasının zirve yaptığı video yardım edin gına geldim ve (bu sorunu çözene Steam knife verilecektir son derece ciddiyim bıktım artık.)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleme:
Topraklama var mı?

Var.

Hocam oyun yağ gibi akıyor. Sorun kesinlikle ne sistemde, ne de elektrik tesisatında. Zerre bir takılma yok.

Bunlarda en çok sıkıntı yaşadığım FACEIT sunucularında attığım maç buradada cidden hiç akıcı değil ve droplar giriyor bir drop giren kısmı attım zaten kendimde söylüyorum yediğim kısmı ilk videodaki kısım diğerleride ekranda çok adam olan kısımlar akıcılığın olmadığı değerler solda zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Var

Bunlarda en çok sıkıntı yaşadığım FACEIT sunucularında attığım maç buradada cidden hiç akıcı değil ve droplar giriyor bir drop giren kısmı attım zaten kendimde söylüyorum yediğim kısmı ilk videodaki kısım diğerleride ekranda çok adam olan kısımlar akıcılığın olmadığı değerler solda zaten.

Hocam bu oyunda drop sorununu herkes yaşıyor. Oyun ile alakalı bir durum. Arada böyle küçük droplar girebilir. i3 10100F GTX 1650 sistemde ben de drop sorunu yaşıyorum arada bir. Üstelik ekran kaydediyorsunuz o sırada. Hala sistem ile alakalı bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Oyun neden akıcı değil onu ben de çok merak ediyorum. Rica etsem telefondan ekranın videosunu çekebilir misiniz? Tam olarak nasıl akıcı değil onu öğrenmek istiyorum.

Hocam bu oyunda drop sorununu herkes yaşıyor. Oyun ile alakalı bir durum. Arada böyle küçük droplar girebilir. i3 10100F GTX 1650 sistemde ben de drop sorunu yaşıyorum arada bir. Üstelik ekran kaydediyorsunuz o sırada. Hala sistem ile alakalı bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Oyun neden akıcı değil onu ben de çok merak ediyorum. Rica etsem telefondan ekranın videosunu çekebilir misiniz? Tam olarak nasıl akıcı değil onu öğrenmek istiyorum.

Gözle görülecek bir şey değil bence hiss ile alakalı mouse DPI düşürmüşüm gibi oluyor geç geliyor görüntü ise anla işte 60 Hz gibi hiç akıcı değil görüntüde bozulmalar yırtılmalarda oluyor akıcılık gittiği yerde.

Aynı sorun 1 seneden fazladır bende de var. Oyun oynamayı bıraktım.
Bu sorunu bazı kişiler ses kartı problemi yüzünden de yaşamış, Başka ses kartın varsa veya monitörde giriş varsa oraya kulaklığını takıp deneyebilirsin. Sistemin UEFI kurulumu?
Bazı saatler arasında akıcılık geliyor mu?

Bu sorunu bazı kişiler ses kartı problemi yüzünden de yaşamış, başka ses kartın varsa veya monitörde giriş varsa oraya kulaklığını takıp deneyebilirsin. Sistemin UEFI kurulu mu?

Şu an ses kartını kullanmıyorum zaten HyperX Cloud 2 var kulağımda ve kasanın ön jakındada denemiştim aynı idi. Ses sürücüsünü kaldırsammmı acaba?

Bu sorunu bazı kişiler ses kartı problemi yüzünden de yaşamış, başka ses kartın varsa veya monitörde giriş varsa oraya kulaklığını takıp deneyebilirsin. Sistemin UEFI kurulu mu?

Akıcılık hiçbir zaman istediğim gibi olmuyor hep 60 Hz gibi oluyor ama bazen veya bazı günler en azında daha iyi ya da bazı günler çok kötü oluyor deyim daha beter akıcılık gidiyor. Ama hiçbir zaman tam geçmedi yani istediğim gibi olmadı hep akıcılık ve fare sorunu var.

Evet sistem UEFI bu arada.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı