GTX 1660 Super sistemde oyun akıcı değil

ygtslck01

Hectopat
Daha fazla  
RAM
16 gb crucial cl 15 3000 mhz ram dual
SSD veya HDD modeli
cs 3030 xlr 8 pny
Ekran kartı
1660 super inno3d
Anakart
h410mh biostar
İşlemci
i310100f
Başlıktaki gibi oyunum akıcı değil denemediğim şey kalmadı. Driver güncel monitör 165 Hz ve seçili her oyunda aynı akıcı değil ve FPS düşmesi lag ve şu videoları bırakıyorum CS1 adlı video oyun akıcı ve istediğim gibi ama 5V5 de böyle değil CS2 adlı video ise oyunun akıcılık sorunun ve fare lagının ağırlaşmasının zirve yaptığı video yardım edin gına geldim ve (bu sorunu çözene Steam knife verilecektir son derece ciddiyim bıktım artık.)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
@Ventum Evinin elektrik tesisatını kontrol ettirdin mi?
Topraklama var mı?
Benim oturduğum ev rahat 45 yıllık var ve elektrik tesisatı çok kötü. Sigortaları değiştirttik ama bir faydası olmadı..
Yurt dışında birisi sayaçtan kendi odasına direkt hat çektirmiş ve dediğine göre işe yaramış aklınızda bulunsun.

Anakart değiştirip deneyen oldu mu?
Ben değiştirdim işe yaramadı.
Bu sorun kesinlikle elektrik kaynaklı başka bir açıklaması olamaz.
Videoları izleyemedim. Ama akıcılıktan kastınız nedir?
PSU ne marka model paylaşır mısınız?
Psu değiştirdim işe yaramadı ve yurt dışında psu değiştirip bu sorunu çözemeyen çok insan var yani bu sorun psu ile alakalı değil.
@Yener K. Hocam sorunum elektrik gittiği zaman ve tekrar geldiği zaman çözülür gibi oluyor ama ben kendim şalteri kapatıp tekrar açtığımda düzelmiyor bu sorun sizce hangi sebeplerden dolayı oluyor olabilir. Aynı zamanda evdeki bir cihaz çalışırken mesela çamaşır makinesi kontrol kalemi ile prizimi kontrol ettiğimde ışık yanmıyor ama pcmi takınca çalışıyor acaba voltaj az mı geliyor?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı