GTX 1660 Super sistemde oyun akıcı değil

ygtslck01

Hectopat
Daha fazla  
RAM
16 gb crucial cl 15 3000 mhz ram dual
SSD veya HDD modeli
cs 3030 xlr 8 pny
Ekran kartı
1660 super inno3d
Anakart
h410mh biostar
İşlemci
i310100f
Başlıktaki gibi oyunum akıcı değil denemediğim şey kalmadı. Driver güncel monitör 165 Hz ve seçili her oyunda aynı akıcı değil ve FPS düşmesi lag ve şu videoları bırakıyorum CS1 adlı video oyun akıcı ve istediğim gibi ama 5V5 de böyle değil CS2 adlı video ise oyunun akıcılık sorunun ve fare lagının ağırlaşmasının zirve yaptığı video yardım edin gına geldim ve (bu sorunu çözene Steam knife verilecektir son derece ciddiyim bıktım artık.)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
20 yılda bir tesisatı değiştirin.
Bakır kablalar ısınıyor kararıyor.

Yurt dışında yeni yapılmış binalarda yaşayıpta yine aynı sorunu çekenler oluyor onun için sorunun ana kaynağı farklı bir şey olmalı diye düşünüyorum.
Bu sorunun çok nadir görülmeside ayrı bir durum bir şeyler yanlış ama hala kimse çözemedi.

Sorun elektrik olsa pc daha önce normalken nasıl bu sorunu yaşıyor merak ediyorum.
Herkes voltaj değerlerini atsın göz atalım arkadaşlar.
Benim voltaj değerlerim bu şekilde.

Dosya Ekleri

• resim_2022-05-19_202742708.png
    resim_2022-05-19_202742708.png
    125,9 KB · Görüntüleme: 51
Son düzenleme:
NVIDIA kullananlar masaüstü renk ayarlarını standarta getirip deneyebilir mi bende digital vibrance değiştirince akıcılık gidiyor ama 50 de gayet akıyor, bir de iCUE uygulamasını sildim mousemin.

NVIDIA kullananlar masaüstü renk ayarlarını standarta getirip deneyebilir mi bende digital vibrance değiştirince akıcılık gidiyor ama 50 de gayet akıyor, bir de iCUE uygulamasını sildim mousemin.
Mouse falan ağırlaşıyo dönmüyor input lag tarzı yani sanmıyorum onun renk ile alakalı olduğunu

Öncelikle sorunun elektrik olduğunu düşünüyorum. Yıllardır ben de bu sorunları yaşıyorum. Tutarsız, sürekli değişen input lag, bazen akıcı bazense çok kasıyormuş gibi görünen monitör. (Arkadaşlarımın evindeki 144 Hz ile benim 144 Hz monitörüm arasında akıcılıkta dağlar kadar fark var.) Ve sürekli oyunlarda ve fare hareketinde bir yavaşlık hissi var.
Oturduğum bina yeni olmasına rağmen geçen günlerde kontrol kalemiyle test ettiğimde prize takılı metal aletlerde elektrik olduğunu gördüm. En azından bu elektrik sorunun çözümü için uğraşıyorum. Herhangi bir sonuç alırsam buraya yazarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı