GTX 1660 Super sistemde oyun akıcı değil

ygtslck01

Hectopat
Daha fazla  
RAM
16 gb crucial cl 15 3000 mhz ram dual
SSD veya HDD modeli
cs 3030 xlr 8 pny
Ekran kartı
1660 super inno3d
Anakart
h410mh biostar
İşlemci
i310100f
Başlıktaki gibi oyunum akıcı değil denemediğim şey kalmadı. Driver güncel monitör 165 Hz ve seçili her oyunda aynı akıcı değil ve FPS düşmesi lag ve şu videoları bırakıyorum CS1 adlı video oyun akıcı ve istediğim gibi ama 5V5 de böyle değil CS2 adlı video ise oyunun akıcılık sorunun ve fare lagının ağırlaşmasının zirve yaptığı video yardım edin gına geldim ve (bu sorunu çözene Steam knife verilecektir son derece ciddiyim bıktım artık.)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Elektrik tesisatı iyi olan bir evde denenmiş sorun devam etmektedir arkadaşlar. Ben sorunun elektrik ile olduğuna inanmıyorum. Çakışan parçalar veya arızalı parça uyumsuz parçalardan kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Yeni bir anakart alacağım daha sonra ise ramleri değiştireceğim.
Oyunları pencereli modda denediniz mi?

1653608143183.png

Düşey senkronizasyonu hızlı yapın faydasını görürsünüz.

Eki Görüntüle 1400582
Düşey senkronizasyonu hızlı yapın faydasını görürsünüz.

Denedim hatta G-Sync falan açtım üstüne ama nafile yine aynı oyun ağır, titriyor, akıcı değil ve mouse input lagı 2 katına çıkıyor. Bayağı yavaşlıyor mouse. Bu dikey eşitleme ya da G-Sync falan değil arkadaşlar millet çatır çutur 600 700 FPS ile oynuyor kaymak gibi bizim sorunumuz neden FPS limitleme olsun saçma. Bir sorun var var ama ne ben serivise göndereceğim bilgisayarı en son gamegaraja.

Sayın @Recep Baltaş elektrik kaynaklı input lag yaşıyoruz bize yardımcı olur musunuz ? Bunu çözebilecek Türkiye'de sizden başka kimse yok.
Bugün profesyonel rus oyuncu eski navi jr oyuncusu aunkereye sordum bana böyle bir sorunu bilmediğini kendinde olmadığını söyledi. Twitch

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı