GTX 1660 Super sistemde oyun akıcı değil

ygtslck01

Hectopat
Daha fazla  
RAM
16 gb crucial cl 15 3000 mhz ram dual
SSD veya HDD modeli
cs 3030 xlr 8 pny
Ekran kartı
1660 super inno3d
Anakart
h410mh biostar
İşlemci
i310100f
Başlıktaki gibi oyunum akıcı değil denemediğim şey kalmadı. Driver güncel monitör 165 Hz ve seçili her oyunda aynı akıcı değil ve FPS düşmesi lag ve şu videoları bırakıyorum CS1 adlı video oyun akıcı ve istediğim gibi ama 5V5 de böyle değil CS2 adlı video ise oyunun akıcılık sorunun ve fare lagının ağırlaşmasının zirve yaptığı video yardım edin gına geldim ve (bu sorunu çözene Steam knife verilecektir son derece ciddiyim bıktım artık.)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleme:
Farklı bir evde denemedim. Akıcılık her saat aynı, bazen akıcılık geliyor ama sonra gidiyor. Çözemedim neden kaynaklı olduğunu.

Dikey eşitleme açınca Valorant falan yine bir tık akıcı oluyor fakat o zamanda oyun input lagdan mouse falan geç ateş ediyor geç dönüyor falan ama bayağı bir akıcı oluyor silah çekmesi bile deyim anlayın.

Dikey eşitleme açınca Valorant falan yine bir tık akıcı oluyor fakat o zamanda oyun input lagdan mouse falan geç ateş ediyor geç dönüyor falan ama bayağı bir akıcı oluyor silah çekmesi bile deyim anlayın.
O olay bende de oluyor ama sadece dikey eşitlemeyi açınca değil, fps düşük olması veya oyunun kasması bile akıcı olmasını sağlıyor.

O olay bende de oluyor ama sadece dikey eşitlemeyi açınca değil, FPS düşük olması veya oyunun kasması bile akıcı olmasını sağlıyor.

Bugün gamegaraja yazdım onlar kasayla alakalı sorun yok dediler sıcaklığa falan bakıp değerlendirdiler fakat ben şöyle bir şey yaşadım eğer ki cidden bu dışarıdan kaynaklı bir sorun olsa elektrik priz tesisat artık her neyse neden ben NVIDIA driver güncellediğimde oyunlar daha kötü bir hal alıyor drop daha fazla oluyor akıcılık daha leş oluyor yani şu anda da iyi değil 456.71 sürümü kullanıyorum fakat daha üst sürümlerde daha kötü olduğunu hissediyorum galiba servise yollacayağım.

Ekran Alıntısı.PNG

Bir de şu ayarı 3D uygulama ayaralrını kullan yapar mısın?

Değerler bu şekilde normal mi frametimede çıkıntılar oluyor (oyun akıcı değil ve mouse küçük ağır)

Eki Görüntüle 1491097

Bir de şu ayarı 3D uygulama ayaralrını kullan yapar mısın?

1 de zaten.

Değerler bu şekilde normal mi frametimede çıkıntılar oluyor (oyun akıcı değil ve mouse küçük ağır)

1 de zaten.

Yok 1 degil. 3D uygulama ayarı yap. Ben yaptım düzeldi. Bir de oyun modu off yap daha akıcı oluyor böyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı