GTX 1660 Super'i 4500 TL'ye Satmak Mantıklı mı?

Makaleler
115
Yer
İstanbul
Daha fazla  
14 ay garantisi var, hiçbir mining işine bulaşmamış bir kart sizce 4500 TL'ye satmak mantıklı mı? Aktif olarak LoL dışında pek bir oynadığım söylenemez. 1660 Super'i satıp ikinci el R7 240 falan alıp idare edip sonradan daha büyük bir yükseltme yapsam mı? İçimden geçmiyor değil. LoL ve CS:GO için işlemcim fazlasıyla yeterli.

Sizce mantıklı mı?

Palit GTX 1660 Super GP OC modeline sahibim.

Yenisini alabileceğinizin garantisi yok. (Stoklar yüzünden.) O yüzden iyice düşünmelisiniz.
Dediğim gibi, şu sıralar bilgisayarımda 50 küsür oyun olmasına rağmen neredeyse hiçbirini oynamıyorum ve boşa duracağına satayım gibi bir düşünce geldi.
Yaklaşık 2500 TL'ye aldığını düşünüyorum. Bence mantıklı. Dediğin gibi LoL den başka bir şey oynamıyorsan R7 240 yeterli olur.
1900 TL.
Hocam siz mining yapın hazır verimliyken?
Hayır, düşünmüyorum. Getirisi düşük. Günlük 21 TL ile kazım mantıksız.

Dediğim gibi, şu sıralar bilgisayarımda 50 küsür oyun olmasına rağmen neredeyse hiçbirini oynamıyorum ve boşa duracağına satayım gibi bir düşünce geldi.

1900 TL.

Hayır, düşünmüyorum. Getirisi düşük. Günlük 21 TL ile kazım mantıksız.
O kartı 1900 TL ye mi aldın? Çok iyi. 2500 TL kâr yapacaksın. En kötü ikinci el 600-700 TL ye güçlü kart bulursun. İdare eden bir kart. Ama yine de sen bilirsin.

14 ay garantisi var, hiçbir mining işine bulaşmamış bir kart sizce 4500 TL'ye satmak mantıklı mı? Aktif olarak LoL dışında pek bir oynadığım söylenemez. 1660 Super'i satıp ikinci el R7 240 falan alıp idare edip sonradan daha büyük bir yükseltme yapsam mı? İçimden geçmiyor değil. LoL ve CS:GO için işlemcim fazlasıyla yeterli.

Sizce mantıklı mı?

Palit GTX 1660 Super GP OC modeline sahibim.
En kötü 1 sene R7 240 ile yaşarım dersen al.

2060S'imi sattım laptopum ile umutsuz gözlerle sitelerin stok girmesini bekliyorum. 2. el kart alayım stoklar gelene kadar idare edeyim dedim normal zamanda yüzüne bakmayacağımız kartlara 1000 tl fiyat biçmişler. Oyun ben de pek oynamıyordum günde 1 el PUBG oynar çıkardım ama düşündüğüm gibi olmadı sattığıma pişman oldum hafif :D

Geri
Yukarı