GTX 1660 Super'in fiyatı neden çok yükseldi?

Dyvanx

Hectopat
Eskiden 2000 TL olan kartı 1800 TL'ye düşmesini bekliyordum ama bu kart bir anda nasıl olduysa 2800 TL çıktığını gördüm, hem çok şaşırdım hem de çok üzüldüm. Yani şu an ne yapabilirim bilmiyorum, çok istiyorumdum o ekran kartını. Durumun sadece Türkiye'de olduğunu düşünüyordum ama öyle değilmiş, yabancı sitelerde de 250$ olan kart 450-580$ çıkmış. Fiyatı neden bu kadar artı? Stok mu bitti? Stok bittiyse geri gelir mi? Tekrar düşer mi? Başka bir kart öneriniz var mı?

Alıyorsan elini çabuk tut. Sebebi fırsatçılık. Eskiden 2000'e Gaming X modeli vardı.

Alıyorsan elini çabuk tut. Sebebi fırsatçılık. Eskiden 2000'e Gaming X modeli vardı.

Efendim çok teşekkür ederim ama ilk atığınızın fiyatı bütçemi aşıyor 2. attığınız da aşıyor fakat biraz zorlayarak alabilirim onu lakin şıkıntı şu ki Konya mağazasın da stoğu yok.

Fazla talep vardı. Son zamanların en iyi F/P ürünüydü fırsatçılıktan dolayı yükseliyor fiyatlar.

Fiyatının düşme şansı var mı?

Vatan'a gidin parasını ödeyin bulunduğunuz yere getirirler. Olmadı bunu alın fiyatlar artmadan.

Tamamdır çok teşekkürler. Peki GTX 1660 Super'in düşme şansı var mı?

Düşme ihtimali var, ama sadece elinden. Fiyatı düşmez.
Katılıyorum. Zamanında 1660Ti Gaming X aldığım fiyata şu an 1650S Gaming X satıyorlar 😀

@Dyvanx Bence Dual 1660S için 2250TL günümüz piyasası için gayet iyi. İmkanın varsa şubede yoksa bile indirim bitmeden ürünü satın al, en yakın şubeden şubene getirirler.

Katılıyorum. Zamanında 1660 Ti Gaming X aldığım fiyata şu an 1650S Gaming X satıyorlar 😀

@Dyvanx bence Dual 1660S için 2250TL günümüz piyasası için gayet iyi. İmkanın varsa şubede yoksa bile indirim bitmeden ürünü satın al, en yakın şubeden şubene getirirler.

Tamam çok teşekkürler. Baktığıma göre mağazadan alınca daha ucuza geliyor sadece Vatan Bilgisayar için değil biraz gezinip çok daha ucuza bulabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı