GTX 1660 Ti Amazon'da 6284 TL

Tamam ekran kartı bundakine bin basar ama böyle bir PC de iş görür yani bu fiyata.

Ekran kartı almak yerine neden bunu almalıyız?

Tamam ekran kartı bundakine bin basar ama böyle bir PC de iş görür yani bu fiyata.
Ekran kartına ihtiyacı olan biri neden ekran kartı yerine bunu alsın?

Bu tür konularda moderatörler vergi dahil fiyatı da kontrol etmeli. Kaçıncı clickbait konu oldu.

Yine TR'den ucuz olması bir şeyi değiştirmez. Konuya giren kişi 6284 diye girer. Bütçesi 6300 olabilir. Girince 7500 olması o kişinin vaktinin çalınmasıdır. Aynı düşünen üyeler bu mesaji ve konuyu raporlarsa herkes için iyi olur.

Ekran kartına ihtiyacı olan biri neden ekran kartı yerine bunu alsın?

Ben ekran kartına ihtiyacı olan bunu alsın demedim eğer toplama vs yapılacaksa bu şekilde hazır PC almanın daha mantıklı olduğunu dile getirdim.

Konuyu açan muhtemelen sepete gelince fiyatın değiştiğini bilmeden açtı konuyu. Niye clickbait yapsın para mı kazanıyor yahu?
Biliyorum ancak benim boşuna girdiğim kaçıncı konu bu. Konu sahibinin dikkatinden kaçtıysa moderatör kontrol etsin. Kimse para kazanmıyor ama Technopat konusu daha fazla tık mesaj alıyor boştan yere. 7500 TL görsem bu konuya girmem aman amam bir fiyat olmadığı için. 6284 ilgi çekici ve yanlış fiyat bunu demek istiyorum. Clickbait olması illa para kazanılması lazım ? Clickbait tanımını bir daha kontrol edin.

Biliyorum ancak benim boşuna girdiğim kaçıncı konu bu. Konu sahibinin dikkatinden kaçtıysa moderatör kontrol etsin. Kimse para kazanmıyor ama Technopat konusu daha fazla tık mesaj alıyor boştan yere. 7500 TL görsem bu konuya girmem aman amam bir fiyat olmadığı için. 6284 ilgi çekici ve yanlış fiyat bunu demek istiyorum. Clickbait olması illa para kazanılması lazım ? Clickbait tanımını bir daha kontrol edin.
Tamam haklısınız hayatınızdan birkaç saniye çalındığı için üzüntünüzü ve sinirinizi anladım. Clickbaitin anlamını biliyorum teşekkürler fakat yapması için bir neden yok, bunu söyledim. Moderatörlerin bu konuda kontrol sağlamaları iyi olur fakat yoğun olduklarında kontrol edeceklerini zannetmem.

Sepete ekleyip ödeme adımına geçene kadar görünmüyor ne yazık ki, bu kontrollerin hepsini moderatörler sağlayamayabilir. Ama konu açan arkadaşlar özellikle bu işlerden anlıyorlarsa lütfen kontrol edip atsınlar şu fiyatları. Tamam yine Türkiye'den ucuz olabilir de başlıkla arada 1.300 liraya yakın bir fark var, az değil yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı