GTX 1660 Ti Gaming X Ne Kadar Eder?

O kartlardan çok daha iyi bu kartlar hem de ucuz ve aynı belki 1 tık daha iyi soğutmaya sahip. Miningli midir bilemem ama ilan tarihleri eski pek sanmıyorum miningli olacağını.

Bunların 2 tanesi eylül'de ilana koyulmuş diğeride Haziran'da bu fiyattan satmazlar.

Ya sen de farkındasın bahsettiğin saçmalığın hala yok öyle yok böyle diyorsun. Eylül'de piyasa böyle miydi? 4000'e sattım dediğim 1660S Gaming X kartı 2800'e almıştım ekim ayında. Sen tutmuş bana eylül'de ilana konulmuş kartların fiyatını atıyorsun. Amacın ne senin? Bırak adam hak ettiği değerde satsın kartını? Nedir zoruna giden?

Ben 2800 mü dedim yukarıda bakarsan 4400-4500 dedim sonuçta ilandalar mı evet ee bana niye burada atarlanıyorsun gidipte 2500 lira eder demedim hadi olsun olsun 5200-5300 Max'ın Max'ı kıyamet kopmadığı sürece daha üstüne çıkamaz

1660 Ti için o fiyat fazla sırf markadan dolayı 4400-4500 daha fazla da etmez diye düşünüyorum.

Ben 2800 mü dedim yukarıda bakarsan 4400-4500 dedim sonuçta ilandalar mı evet ee bana niye burada atarlanıyorsun gidipte 2500 lira eder demedim.

3750ye yarın alayım.

3750'ye alırım diyorsun sonra şaka yaptım oluyor :D 4500'den fazla etmez diyorsun pek ala eder. Amacın ne kendine bir sorsana, bize de söylersin sonra.

3750'ye alırım diyorsun sonra şaka yaptım oluyor :D 4500'den fazla etmez diyorsun pek ala eder. Amacın ne kendine bir sorsana, bize de söylersin sonra.

Tamam kendinde diyorsun ben alayımla Max şu kadar eder aynı anlam mı taşıyor

Hadi olsun olsun 5200-5300 Max'ın Max'ı kıyamet kopmadığı sürece daha üstüne çıkamaz asıl ederi ama uçar kaçar dersin belki 5500 üstü satabilirsin ama pek sanmıyorum o kadara satılacağını..

Geri
Yukarı