GTX 1660 Ti Gaming X Ne Kadar Eder?

Elimde 3500X var işlemci olarak 3060'ı tam anlamıyla besleyebileceğini sanmıyorum bir de işlemci masrafı olabilir.

Anakartınızın VRM yapısı güzel ise bir de güzel soğutucunuz var ise biraz OC ve ekran kartına birazcık under Volt yaparak en aza indirebilirsiniz. Eğer AAA oyunlar oynarsan işlemci odaklı oyunlara göre daha az darboğaz olur.
En kötü RTX alıp satarsın. Daha düşük ekran kartı alıp işlemcini yükseltirsin.

Tamam soktum kafamda şu anda.

Bu mesaja kızgın atmaktaki amacın neydi? Bence insanları yanlış yönlendirip işine gelen fiyattan o kartı almayı düşündün.

Eki Görüntüle 905643

Hiç de öyle bir amacım yok. Hala anlamak istemiyorsun, bir daha yazmayacağım. Bir kartın bir ederi vardır. Örneğin 2000 TL ama başkası gelir 1500'e alırım der yani bu kartın ederi 1500'dür anlamına gelmiyor. Zaten 4400-4500 TL eder yazdım sonra.

1. si pahalı fiyat veriyorsunuz sonra neden 2. el piyasası yükseldi oluyor.
2. si 3 kişi attı bir tek benim ki mi battı?

Kızgın atıp piyasanın altında fiyat teklif etmedi onlar. İkinci el piyasası yüksek diye ağlayanlar ağlamaya devam etsin. Sen dünyayı kurtaran adamın oğlu seni tebrik ediyorum yüce gönüllü insan. İkinci el piyasasını az kalsın düzene sokuyordun.

Kızgın atıp piyasanın altında fiyat teklif etmedi onlar. İkinci el piyasası yüksek diye ağlayanlar ağlamaya devam etsin. Sen dünyayı kurtaran adamın oğlu seni tebrik ediyorum yüce gönüllü insan. İkinci el piyasasını az kalsın düzene sokuyordun.

Evet ben 3750TL değil de 7.50TL teklif ettim.
Sözüm meclisten dışarı 3800-4000 TL ederi deyince başkaları 0 sıkıntı anca bana çullan amacın başkaysa söyle.

Hocam 2. El piyasası 0 fiyatının %20 üzerindedir. Her türlü üründe 0 fiyatı neyse %20 fazlası ideal fiyattır.

Elimde mevcut olan Asus ROG Strix GTX 1660Ti’ ye gelen en yüksek fiyat 4700 lira. Sizde aşağı yukarı bu rakamlara satabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı