GTX 1660 Ti Ne Zaman Gelir?

Mehme Kağan

Hectopat
TR fiyatı 1900 TL olarak belirlenmiş, sizce İtopya'ya ve piyasaya ne zaman gelir? 4500 TL'ye 590'lı sistem alıcaktım, bu kartı görünce vazgeçtim. Sizce ne zaman gelir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şuanda aynı durumdayız ben de yakın zamanda bilgisayar toplayacağım. Teknobiyotik'e sorduğumda bir kaç haftaya satmaya başlarız diye geri dönüş aldım.

Şuanda ASUS mevcut.
Bence bu fiyata alınmaz onun yerine 590 tercih edeceğin sizce 590 şu an böyle günümüz oyunlarında iyimidir?

Yurt dışından alırım derseniz 1660ti - Newegg.com 1800-1900 TL civarına geliyor gümrük vergileri dahil. Onun haricinde biraz daha bekleyin derim belki farklı fiyatlar çıkabilir stoklara girdikçe.

1660Ti'ler 2200 TL'den aşşağı olmaz ve yurt dışından almam diyorsanız RX590 tercih edilebilir tabiki.

RX 590 zaten 1800-1900₺ civarlarında. Ve üstüne 300₺ daha verip daha kaliteli bir ekran kartı almak daha iyi. Benchmark sonuçlarına bir bak derim. Büyük ihtimalle 2 hafta içinde satışa çıkar. RTX çıktıktan 1-2 hafta sonra gelmişti stoklara.

Asus modeller hep pahalı fiyatlardan giriyor. Ben 2000 TL'nin altına da modeller göreceğimizi düşünüyorum, biraz daha beklemek en iyisi. 1900 TL'den başlayan fiyatlarla satılacağı yazıyordu 1660 Ti'ın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı