GTX 1660 Ti oyunlarda grafik bozulmaları

Drozvenn

Decapat
Daha fazla  
GTX 1660 Ti ekran kartı kullanıyorum. Bilgisayarım aşırı boş dosyalarla dolu olduğu için format attım. Fakat format attıktan sonra oynadığım oyunlarda (ETS 2, Ranch Simulator, Minecraft) görüntü bozulmaları yaşıyorum. Minecraft'ta OptiFine varken 42 FPS alıyorum. GTX 1050 Ti ile bu sorunları yaşamıyordum fakat bu PC'de yaşamaya başladım. Bu bozulmalar neden oluyor?

Not: Bunları özellikle GeForce Experience kurduktan sonrada yaşamaya başladım.

GTX 1660 Ti ekran kartı kullanıyorum. Bilgisayarım aşırı boş dosyalarla dolu olduğu için format attım. Fakat format attıktan sonra oynadığım oyunlarda (ETS 2, ranch Simulator, Minecraft) görüntü bozulmaları yaşıyorum. Minecraft'ta OptiFine varken 42 FPS alıyorum. GTX 1050 Ti ile bu sorunları yaşamıyordum fakat bu PC'de yaşamaya başladım. Bu bozulmalar neden oluyor?

Not: Bunları özellikle GeForce Experience kurduktan sonrada yaşamaya başladım.

Tüm sürücüleri silip tekrar yüklemeyi deneyin hocam sürücülerde kod hatası olmuş olabilir.

OBS programını indirip oyuna girip kayıt alın ve sonra kaydı izleyin. Eğer görüntü bozulmaları kayıt aldığınız video da da varsa sistemseldir. Eğer görüntü bozulmaları kayıtta yoksa monitörden ya da HDMI kablosundandır.

Geri
Yukarı